Sayfa 280/1000 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Gpg ye biraz şans vereceğim. Ayni tarihte 25% portföy oraninda eib fonuda aldim fakat hafta sonu eksi ile gecirdim. Hayirlisi biraz bekleyelim. Borsanin dususlerinde ya da duzeltmelerinde kalan ppf leri kademeli olarak acc ve tcd arasinda dagitacagim.

2. Webcim heyecan ver tcd ye

3. Borsa İstanbul VİOP'ta 'Akşam Seansı' dönemi başlıyor

VİOP'ta devreye alınacak Akşam Seansı, normal seansta sürekli müzayede işlemlerinin saat 18.15'te sona ermesinin ardından saat 19.00'da başlayacak ve saat 23.00'e kadar devam edecek

Bakalım bizim fonlara etkisi olacak mı..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Webcim heyecan ver tcd ye
    %1 gelir temiz.
    YTD.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul VİOP'ta 'Akşam Seansı' dönemi başlıyor

VİOP'ta devreye alınacak Akşam Seansı, normal seansta sürekli müzayede işlemlerinin saat 18.15'te sona ermesinin ardından saat 19.00'da başlayacak ve saat 23.00'e kadar devam edecek

Bakalım bizim fonlara etkisi olacak mı..
    Etkisi tabi ki olacak yavrum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. Gpg zede olarak 2 hafta önce Tcd aldım. 2 haftada temiz % 10 kazandırdı çok şükür. Bu benim için iyi bir rakam. Bugün satış girdim. Bir nevi karı cebe aldım. Bist epeydir yükseliyor bunun kar satışı muhakkak olacaktır düşüncesiyle.

7.  Alıntı Originally Posted by rockclimber Yazıyı Oku
    Gpg zede olarak 2 hafta önce Tcd aldım. 2 haftada temiz % 10 kazandırdı çok şükür. Bu benim için iyi bir rakam. Bugün satış girdim. Bir nevi karı cebe aldım. Bist epeydir yükseliyor bunun kar satışı muhakkak olacaktır düşüncesiyle.
    ben elde hisse var diye yapmadim bunu ama düzeltme olursa ben de hisse yoğuna geçerim. gpg satisi verdim bende bugun. iyi degil performans düşük. hisseleride yukardan versem ama daha rahat fon almaya başlarım.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    %1 gelir temiz.
    YTD.
    nezer degmesin
    JMK dostum neden ciktiniz?

Sayfa 280/1000 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız