Sayfa 903/1000 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ustad tcd icin fikrin nedir
    Fena eksi getirdi

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    usd devam ederse yukarı işler kötü. ykb ppf bile - yazdı
    para huzur vermiyor insana. sadece yaşamı daha bir yaşanabilir hale getiriyor.
    "baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş"

2.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Fena eksi getirdi

Aıs i satmayi dusunuyorum

3.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Fena eksi getirdi

tcd hakkında fikir yürütmek için önce endeks hakkında, endeks hakkında yürütmek için de dolar hakkında fikir yürütebilmek lazım. dolar 5,94'ü aşıp 6 üzerine gidecek olursa muhtemelen endeks ve ona da bağlı olarak tcd de bir şekilde aşağı gider. buradan dönüş olursa ortam rahatlar. düşünceniz ne yöndeyse ona göre işlem yapın

4. biraz uzun ama mutlaka izleyin derim

https://www.youtube.com/watch?v=LwsvsWoVo1c

5. Uzun vadeli borçlanma araçları fonlarından HTT mk -165 ,DZT mk -186 yapmış.Dünkü -150 tahminimi bile geçmişler.Tahvil oranlarının tepe yaptığını düşündüğümüz noktada girildiğinde risksiz güzel kazanç verirler.Tabii zirve oranı doğru tahmin edebilmek mesele.

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    haluk canberk döviz ile alâkalı bir video yayınlamış ama her ne hikmetse artık, sabahtan beri youtube giremiyorum. sanki engelleme olmuş gibi. muhtemelen benim cihazıma özel bir sorun da olabilir ama sonuçta giremiyorum. merkez bankası dövizdeki baskıyı bıraktı mı gibilerinden bir başlığı olacaktı. zaten hafta sonundaki videosunda da uzun zamandır short pozisyonla dövizde baskı kuran merkezin short pozisyonları yavaş yavaş kapatmaya başladığını söylemişti. haklıymış adam
    İnternet te yaşadığınız sorun youtube ve google kaynaklı. Eğer PC de DNS numarasını " otamatik olarak dns numarası al " şeklinde ayarlarsanız büyük ihtimal ile bağlantınız düzelecektir.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    istanbulu ilmem ama vodafon üzerinden konyada youtube asla giremiyorum. internet te sürekli gelip gidiyor
    Google servislerinde sorun varmış. Youtube’da google’ın biliyorsunuz. Sadece TR’de değil 14 ülkeyi kapsayan bir bölgede. Geçici olarak başka bir network’ten hizmet vermeye çalışıyorlarmış. Cihazınızın ya da ev internetinizin bir kusuru yok yani.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Yu. Artik aıs bile - getirmis

İçindeki kira sertifikaları yükseldiğinde eksi getirir. Defalarca söyledim. Şaşıracak hiçbirşey yok.

Sayfa 903/1000 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •