Sayfa 338/1000 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bugün tte bakarken dikkatimi çekti dağılım atarken 2 dosya atılmış,ay içerisinde yapılan alış satışlar gün gün yazılmış.
    Diğer fonlarda varda ben mi göremedim acaba bu bilgileri
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6e36d9960b093c

İş Portföy Finansal Tabloyla birlikte gönderiyor KAP'a dağılım raporlarını. Benim incelediğim fonlardan çok azı ay içerisinde yapılan alım satım işlemlerini gösteriyor MAC ve EID örnek verilebilir bunlara. Bazıları dağılım raporunda hangi hisseler olduğunu bile yazmaktan aciz ST1 ve AAV gibi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş Portföy Finansal Tabloyla birlikte gönderiyor KAP'a dağılım raporlarını. Benim incelediğim fonlardan çok azı ay içerisinde yapılan alım satım işlemlerini gösteriyor MAC ve EID örnek verilebilir bunlara. Bazıları dağılım raporunda hangi hisseler olduğunu bile yazmaktan aciz ST1 ve AAV gibi
    Sırf bu sebepten Osmanlı'nın bir fonunu almamıştım. %60 ÖST yazmış mesela hangi östler belli değil; arayıp sorunca detay da vermiyorlar. KAP'a bildirdik vs sayıklıyorlar. O kadarını zaten bildirmesen de TEFAS'tan görüyoruz demiştim

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Anladım full girdim bakalım inşallah terse gelmeyiz
    YTD

4. Arkadaşlar aldığım fonda bulunan tahvil ve bonoların gün içinde alış - satış, düşüş - yükseliş lerini görebileceğim bir yer var mı? işyatırım web baktığımda bende bulunan tahvil ve bonolar orada yok. Bankalara v.s bakıyorum. Oralarda da bonoların bir kısmı var bir kısmı yok. Bonolarda işlem olsun olmasın tümünü gösteren bir site mevcut mudur?

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aldığım fonda bulunan tahvil ve bonoların gün içinde alış - satış, düşüş - yükseliş lerini görebileceğim bir yer var mı? işyatırım web baktığımda bende bulunan tahvil ve bonolar orada yok. Bankalara v.s bakıyorum. Oralarda da bonoların bir kısmı var bir kısmı yok. Bonolarda işlem olsun olmasın tümünü gösteren bir site mevcut mudur?
    Mkk portala bakın bir görünmesi lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Mkk portala bakın bir görünmesi lazım.
    Teşekürler bakacağım. Bu arada ben de hisse senedi bulunduran bir fon aldım. Burada yoğun hisse senedi bulunduran fonları alan arkadaşlar var. Zaten her gün yazılıyor. Zarar eden, karını yeterli görüp ya da düşüşten endişelenip satan arkadaşlar da var. Bu fonlar direkt borsa ile alakalı bu noktada; Benim önerim eğer elinde Teknik analiz programı olan bir arkadaş varsa en azından haftada bir bist100 endeks grafiğini bir iki indikatör eşliğinde buraya atsa borsanın yönü hakkında görüşlerimizi paylaşsak iyi olmaz mı? Böylece alım satım kararları daha sağlıklı verilmiş olur.

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Zpk mk 27.43 Ohaaaaa Ziraatin kısa vadeli fonları 2 gündür sapıttı.Tahminler alt üst, karizma çizildi
    üstadım hafta sonu nereye park edeceksiniz merak ettim. 3 günlük getiride daha dikkatli karar vermek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    üstadım hafta sonu nereye park edeceksiniz merak ettim. 3 günlük getiride daha dikkatli karar vermek lazım.
    Ziraat fonları ne getirir bilemem onu birazdan memorex yorumlar. Benim gördüğüm bono piyasasında bugün çok az işlem olduğu ve olan kısıtlı işlemlerin çoğunda yönün yukarı olduğu.

Sayfa 338/1000 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •