Sayfa 279/1000 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    hay allah ya. İnsan çekiniyor yani bir günde ve bir çırpıda %1.5. Yani ciddi bir çekince oluşuyor. 108,115. Bütün tahminleri yazacagim bir yere.
    Nasip herşey bakalım inşallah düşündüğümüz gibi olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yuji hocam net bir yöntem yok , ama hedef koyuyorum ,

mesala yıllık enflasyon x 1.5 kazanç

Bu kazanci 3 ayda yaparsam , kar satışı yaparim , trend devam ediyorsa kar ettiğim miktarı bırakır ana parayı çekerim.

Trent bozulursa stoploss yapıyorum , zarara acimam,

Yükseliş trendine başlamış hisse fon emtia ne ise kademeli girişler yapıyorum ,

Basit hareketli ortamalar ve bilanço kar kararlarında etkili oluyor

Kısaca bilindik şeyler

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Ben de benzer bir yöntem düşünüyorum
    Azalt/Çoğalt kararını neye göre veriyorsunuz, izlediğiniz belli bir strateji var mı

3. GPG günü tahminen % 0,30 değer artışı ile 1,3347 seviyesinde tamamladı.

Cuma gunu bu kez de ben giris yaptim bu fona. Portfoyumdeki orani 35%

4. Gpg de çok ilginç bir fon gerçekten. Millet uzaya çıkarken merdivenle eşlik ediyor. Düşerken hepsinden önce yere çakılıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Reew Yazıyı Oku
    Gpg de çok ilginç bir fon gerçekten. Millet uzaya çıkarken merdivenle eşlik ediyor. Düşerken hepsinden önce yere çakılıyor.
    Bunun sebebi hisse portfoyünün yanlış olması.Bu konuya ilişkin olarak mailde attım ama hala aynı hisselerde ısrar ediyorlar. Ekgyo, Soda, Aefes gibi borsanın çıkışına ayak uyduramayan düşüşte ise en hızlı giden hisseler var. Hisse portfoyünün büyük kısmını Ekgyo hissesine gömmüşler...

6.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    TCD ve GL1 d e sadece elimde kar ettiğim miktarı bırakıp kalanına bugün satış verdim,

Diğer fonlarda full devam ediyorum.

TCD yi WEBSTAR dan

GL1 i admustafa dan

Diğer bazı fonlarimida MAYDONOZCU Kamil abiden esinlenip almıştım.

Hepsine teşekkür ederim. Saolun,

Hakkınızı helal edin arkadaşlar....
    GL1'e tahminen %1.4'lık değer artışı ile veda ettiniz Bol kazançlar

7. EIB hafta sonu tahminimiz tuttu bakalım bugünkü %0.5 değer artışı tahminimiz tutacak mı

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bunun sebebi hisse portfoyünün yanlış olması.Bu konuya ilişkin olarak mailde attım ama hala aynı hisselerde ısrar ediyorlar. Ekgyo, Soda, Aefes gibi borsanın çıkışına ayak uyduramayan düşüşte ise en hızlı giden hisseler var. Hisse portfoyünün büyük kısmını Ekgyo hissesine gömmüşler...
    Bravo. Varsayım uzun vadede artacaklar ama EKGYO 'nun bilançoları berbat. 100 tane portföyüm olsa koyar mıyım, koymam tabi ki.
    YTD.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 279/1000 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •