Sayfa 684/1000 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    iş yatırımdan hesap açmak istedim ama diğerlerinin aksine evrakları kargoyla yollamıyorlar şubelerine gidip yetkili karşısında imza atacakmışız.
    Komisyon oranı nedir is bankasi müşterilerine avantaj sağlıyorlar mi uygulama si nasıl ücret alıyorlar mi .d sabah sabah kafa sisirdim .d

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Nazar sen kurtar beni bari
    Nazar eksi 3 yapmis😂😂😂

Irlandalilar sakin olunuz...
    Dunku dususun ben mk...boyle fon olamaz...soylenecek soz yok...

Tcd eksi 51

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tcd eksi 51
    tcd tamam, eyvallah ta bizimki ne verdi de ne alıyor üstadım? akşam içimde bir sıkıntı vardı ve sana da sormuştum farkındaysan. gel de bu saatten sonra buna ggüven. gel de uzun vadeli getirileri güzel gelmişti diye yatırım yap. geçen yıl gl1 de güzel getirmişti. şu an öyle mi? sıradan hisse fonlar gibi. bu acc yükselişte kazanmayacak, düşüşte te hepsinden öne geçmeye oynayacaksa ne zaman kazanacak? sadece bu günü baz almak hatalı desem hadi eksi oldu ama en azından 0,10 0,20 arqası falan eksi olsaydı.

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tcd tamam, eyvallah ta bizimki ne verdi de ne alıyor üstadım? akşam içimde bir sıkıntı vardı ve sana da sormuştum farkındaysan. gel de bu saatten sonra buna ggüven. gel de uzun vadeli getirileri güzel gelmişti diye yatırım yap. geçen yıl gl1 de güzel getirmişti. şu an öyle mi? sıradan hisse fonlar gibi. bu acc yükselişte kazanmayacak, düşüşte te hepsinden öne geçmeye oynayacaksa ne zaman kazanacak? sadece bu günü baz almak hatalı desem hadi eksi oldu ama en azından 0,10 0,20 arqası falan eksi olsaydı.
    Haklisiniz ne diyeyim
    Bu hafta gecti artik
    Izleyelim
    Olmadi p.tesi yeni bir yuva arariz kendimize

7. TKF %-1,52 (klasik tacirler fonu, arttı mı güzel artıyor düştü mü güzel düşüyor)
    OPB %-0,07 (bu fon tcd gibi agresif yükselmiyor fakat görüldüğü üzere de düşmüyor. acc yerine çok daha iyi bir alternatif olabilir)
    TPF %0,08 (ppf fonlarından daha yüksek getiri sağlayan güvenli liman olabilir. gpg'nin yapmaya çalıştığını daha basit bir şekilde hallediyor)

ytd

8. Uzun vadeli bakmayana zahirdir piyasa

Sayfa 684/1000 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •