Sayfa 692/1000 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    5.11 de 1,852627 fiyat ile aldığım ACC için satış emri verdim. Bugünkü fiyatla %6.95 kâr görünüyor. Aynı gün aldığım TCD de oran %19.96 (net oran %17.96)
    Tcd piyasada para kazanmak için tüm yolları deneyen bir fon.Sosyal medyada gpg nın aylık %1.5 luk getirisini öve öve bitiremeyen bir yönetimi var.Degişkenler ile kıyaslanması gerekirken hisse fonlarına fark atıyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aracı kurumdan hesap açması zor değil açılır.
    Hafta sonunu yok say fon işi 5 gün 2 gün kapalı ona göre hesapla.
    Kısa pozisyon yapacak için en doğrusu aracı kurum tabiki.
    Ayrıca tte endeksi tarihçesi ve hareketi 2018 de yaptığını yapıyor şuan bakalım süründürür belki geçen sene gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Geçen hafta yazdım uzun vade yazanlara tekrar yazıyorum bu hisse içeren fonlarda karı aldın mı kaçacaksın piyasanın da durumuna göre yeni girişler bekleyeceksin.
    Şuan köşede bekliyorum piyasa nereye giderse gitsin zararım olmaz karımı aldım cebe.
    Uzun vadeci olsam şuan eksi yemiştim tteden
    Tte 2018 de yaptığı hareketi yapıyor gibi yine umarım 100lere düşer yeni giriş yaparız
    Yatırım tavsiyesi değildir
    doğru aslında al sat yapmak daha iyidi, önceleri öyle yapıyordum, taktik değiştireyim dedim yüklü miktarda almayıp düştükçe biraz daha alırım demiştim ama o değişkenden biraz öbüründen biraz derken baktım ki elimdeki değişken miktarı çoğalmış.
    şimdi de borsanın her düşüşünde zarar artmaya başladı, hangisinden biraz daha alayım ne zaman alayım onu da beceremedim.
    en iyisi şimdilik bir şey yapmadan beklemek zararına da satmak istemiyorum.

4. Hisse fon tablolarında gözden kaçırdığım bir iki düzeltme oldu. Son halini kopyalayıp kullanın Kontrol için Kartal üstada teşekküler bu arada
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Iran ajani mi cikti?
     Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Bunlari bilmek zor degil cocuk da biler
    Ajan olsaydim burada be yapiyordum!
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Aracı kurumdan hesap açması zor değil açılır.
    Hafta sonunu yok say fon işi 5 gün 2 gün kapalı ona göre hesapla.
    Kısa pozisyon yapacak için en doğrusu aracı kurum tabiki.
    Ayrıca tte endeksi tarihçesi ve hareketi 2018 de yaptığını yapıyor şuan bakalım süründürür belki geçen sene gibi.
    Üstad bu rakamlar hangi endekse ait ?

7.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Tcd piyasada para kazanmak için tüm yolları deneyen bir fon.Sosyal medyada gpg nın aylık %1.5 luk getirisini öve öve bitiremeyen bir yönetimi var.Degişkenler ile kıyaslanması gerekirken hisse fonlarına fark atıyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fonların izahnamelerinde ne yazıyorso o geçerlidir... OPB karşılaştırma ölçüdü emeklilik fonları endeksi , gpb de karşılaştırma ölçütü 1 aylık mevduat endeksi .... her fonu eğer var ise kendi izahnamesinde yazdığı karşıLatırma ölçütü ile değerlendirmek lazım... TCD değişken fon icabında % 80 hisse taşıyor diyelim eee gpg % 80 hisse taşıma esnekliğine sahip mi , yada kare portföy değişken döviz fonunu TCD ile nasıl mukayese edeceksiniz ikisi de değişken fon diye , olacak iş mi bu kuzum ? sunta ile midye kabuğunu neye göre mukayase edeceksiniz mesela ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Üstad bu rakamlar hangi endekse ait ?
    https://www.turkishbulls.com/m/Signa...r&Ticker=XTKJS

Sayfa 692/1000 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •