Sayfa 468/863 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Karın düşük gelmesinde diğer giderler kalemi başrol oynamış. Ne olduğunu bilmiyoruz ama v.d. karına göre geçen seneyle kıyaslandığında Kar daha iyi gelmiş. Bugün normal şartlarda açılsaydık nasıl tepki vereceğini görecektik. Sular durulduğunda fiyat oturacaktır. 2 ay sonra gelecek ilk çeyrek bilançosu bize daha sağlıklı öngörü sağlayacak. Ytd.

2. Bu film daha uzun sürecek gibi.1saat sonra ne olacağı belli değil.Virus u bile unuttuk.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yıllık olarak iyi ama son çeyrek olarak bakarsak kötü bencede. İş yatırımın son çeyrek için 37 milyon tahmin etmişti 11 milyon geldi.
    Ak yatırım*
    Karın azalma sebebi faaliyetten değil.
    Net faaliyet karı bu çeyrek için 17.005.032 tl
    Geçen yılın çeyreği için 10.441.927 tl idi.

Yurt içi satışlar artmış. Yurt dışı satışlarında bir miktar azalma olmuş ve ortam kötüyken yabancı para pozisyonu iyi bir duruma gelmiş.
    Kar miktarı iyi değil ancak kötü bir bilançoda değil.
    Benim görüşüm
    Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bu film daha uzun sürecek gibi.1saat sonra ne olacağı belli değil.Virus u bile unuttuk.
    Virus falan hikaye dostum bılıyormusun, amaçları piyasayı kasabıldıklerı kadar kasıp en dipten milletin elindekileri panikle alabilmek... Dunya genelinde üç dört bin kişinin öldüğü bir hastalıktan korkmaya gerek yok... Amaçları bellı... İdlıb düzelırse herkes mal almak için koşar... Bızım piyasayı da dibin dibine çekmek isteyeceklerdir.. Barış pınarında olduğu gıbı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Sn. C. Başkanı 5 martta moskovada putınle görüşecek kesinleşti.. Bu durum p.tesı piyasalara olumlu yansıyabılir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. İyi baslamsi iyide sonrası? Virüs ten her taraf kıpkırmızı...inşallah iyi olur.aksamdan sabaha çok sular akiyor

7. Vakıf satışı bitse biraz önümüz acilir di

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Boyut değiştirdi . Epey bir süre buralarda duracak gibi

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 468/863 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •