Sayfa 541/863 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Saygı duyarım ortağım ama ben artık kapattım 3 rakamlıdan öncede satmayacağım
    Eyvallah herkesin tercihi kendinedir.
    Zaman en iyi ilaçtır. Yanlız spek cildirmistir. Bu şekilde kalkacağını hesap etmemiştir. Bakalım düşürmek için yeni numaralar mı çevirecek yoksa buralardan mı girecek.

Not:Bugün alıcı taraf hoşuma gitmedi. Genellikle kısaci bunlar. Yarın yukarı gidiyor görüntüsü verip kusabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Aynı şeyi dün yani salı günü de yapmadılar mı
    Yine aynısı mı olacak üst üste
    Alıcılar neden hoş değil
    Bu arada son 3-4 gündür yabancı oranları 17.2X lerde gidip geliyor.( pzartesi itibariyle)

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Zaman en iyi ilaçtır. Yanlız spek cildirmistir. Bu şekilde kalkacağını hesap etmemiştir. Bakalım düşürmek için yeni numaralar mı çevirecek yoksa buralardan mı girecek.

Not:Bugün alıcı taraf hoşuma gitmedi. Genellikle kısaci bunlar. Yarın yukarı gidiyor görüntüsü verip kusabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Saygı duyarım ortağım ama ben artık kapattım 3 rakamlıdan öncede satmayacağım
    Abi vade kaç sene ?
    Kaç Fk olacak bu hisse
    Temettü ne kadar gelecek
    Nasıl bir kar rakamı ya da beklenti olacakta 3 haneleri görecez

Bu sene 90 100 kar gelse bile, geçen seneye göre kötü geldi deyip negatif fiyatlayan, troll piyasaya sahibiz..

Her sene kar miktarı artamaz ise bu sene 7 8 fk hele ki bu ortamda yeterince yüksek değil mi ?

Köpük fiyatı vs bilmem
    Biri beni temel ederine göre aydınlatabilir mi ben mi yanlış düşünüyorum ?

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Tahtayı canlı izlersen ne kadar az lotla istediği desteği kırıp istedipi direnci parçaladığını anlarsın ortağım bu kadar sığ tahtada da teknik çok işlwmiyor ortağım
    Ortağım bu grafikten tekniğin işlemediğini mi anladın
    Brüt takasin bitmesine de 2 gün kaldı
    Ama brüt takasla 9 lara gelmedik
    Minareyi çalan kilifini hazırlar
    Krizlerde iyi para kazananlar zengin olur

5. Klimsan hayatımın hissesi olacağa benziyor. 2017 ocak ayından beri portföyümde. Agustos 2019 da hisselerimin 1/3 ünü sattığımda maliyet sıfıra inmişti. 25 gelirse satarım diyordum. Artık 30 un altında satmam.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Ortağım bu grafikten tekniğin işlemediğini mi anladın
    Brüt takasin bitmesine de 2 gün kaldı
    Ama brüt takasla 9 lara gelmedik
    Minareyi çalan kilifini hazırlar
    Krizlerde iyi para kazananlar zengin olur
    Grafikle ikgisi yok ortağım tahtacı tahtaya o kadar hakimki karşısında çok güçlü alıcı çıkmadı sürece ne isterse o oluyor
    ytd deli saçmasıdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku

Hocam yalnız dün ilk defa 200 günlüğün üzeride kapanış yaptı, dikkate almakta fayda var bekli geri 14.50 lere 200 günlüğü test için inebilir.

Herkesim gönlünce olsun.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku

Dünden bugüne..yorumsuz..

Bu hareketler yemiyor spek efendi sen debelen dur sattigin hisselere yan..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 541/863 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •