Sayfa 689/863 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Böyle devam et o.c çok ciktinya düş bakalim

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu fiyatlar bir daha gelmez çok düştü
    Fırsatçılar endeks düşüşünü fırsat bilip dahada düşürüp topluyorlar bilanço iyi gelecek belli oldu
    Geçmiş tüm dönemlerde ne zaman bilanço iyi gelecekse öncesinde düşürülüyor inceleyin 5 yıllık verileri göreceksiniz

3.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    bu fiyatlar bir daha gelmez çok düştü
    Fırsatçılar endeks düşüşünü fırsat bilip dahada düşürüp topluyorlar bilanço iyi gelecek belli oldu
    Geçmiş tüm dönemlerde ne zaman bilanço iyi gelecekse öncesinde düşürülüyor inceleyin 5 yıllık verileri göreceksiniz
    Beklemeye devam ediyoruz sayın Brain sadece bu kadar mı önde gider her seferinde Hektasin 2 puan önündeydi eşitledi.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    18.30 u gördüğü gün teyze anne yarısı degilmiydi

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teyzede bir sıkıntı yok, her zaman anne yarısı ama şu enişte yok mu, bütün adilik onda.

Enver eniştenizden bahsediyorum, benim yiğenleri gözüne kestirmiş, aç gözlü olanları kuytuda kıstırıp kötü emellerine alet etmeye çalışıyor sanırım. Geçen hafta bazı yiğenlere gel bak 18.30’da lolipop var demiş diye anlıyorum.

Neyse, eminim zaten siz de 18.25 tl den elinizdekileri boşaltmışsınızdır. Tebrik ediyorum...

Geride kalan arkadaşlar dikkatli olsunlar lütfen, bilançodan umutlu değilim. En azından geçen seneki üzerinden baz etkisi sebebiyle.

Herkese bol kazançlar.

5. Tadindan yenmezmi. Tam kıvami.kalan sahalar bizim olsun..

6. gene mi devre kesti bu yaw

7. Şaşırdılar iyice mal toplayamadıkça kuduruyorlar süre kalmadı artık kimse satmıyor 400K ile devre kestirdiler yine satan yok tüm olumlu haberlere bloke koyuyorlar sildiriyorlar birikeri malı alacak diye ödleri kopuyor ama sona gelindi artık 24 ağustos haftası kontrolden çıkacak gibi

8. 18.xx den yaklaşık %30 düştü hicmi tepki vermez bi kağıt yemin ederim 5 kat 10 kat giden kağıtlar bile böyle olunca bir yüzde 10 yapardı bu tam bi o.c çıktı. Kayıp zamana mi yanarsın giden kağıtlara mi yanarsın ama inat degilmi sifirlasanda seni 20 nin üzerinde satmadan gitmek yok hadi bakalim

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 689/863 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •