Sayfa 107/863 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 849 - 856 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Klimasan, NS Makina'nın tüm hisseleri 28,19 milyon TL bedelle satın almış
    O şirketin arsası amacıyla alındığı 17 Eylül 2019 Salı günü KAP haberlerine düşmüştü. Zaten sadece arsası mevcut şirketin. Başka varlığı yok. O nedenle bu haberin hisseye bir etkisi olacağını düşünmüyorum.
    Arsa alımı sonrası yapılması gereken prosedürler bunlar.

2. Günlük 341K lot ile işlem hacmi ve tüm forumlardaki sesizlik herkesin pozisyonunu alıp sakince kasım sonundaki patlamayı beklediğinin göstergesidir
    Kimse detaya bakmıyor herkes hissesinden emin umutlu hiç bir şey bu fiyatlardan sattıramaz bundan sonra milyon lotluk işlemler 25 li fiyatlarda görülebilir ancak , kimin alıp sattığının aracıların gömlekçilerin speklerin maniplatörlerin gücünün yetmediği bir noktadayız egeen yolcuğu başlıyor
    Sakın kaptırmayın hisselerinizi sinirlerinize hakim olun psikolojiniz kaldırmıyorsa biraz destek alıp ekranlardan yılbaşına kadar uzak durun yine içinizden satmak geliyorsa hissenize blokaj koyun MKK dan en azından panik anında süre kazanırsınız
    Buarada satış tuşuna basmazsınız
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Günlük 341K lot ile işlem hacmi ve tüm forumlardaki sesizlik herkesin pozisyonunu alıp sakince kasım sonundaki patlamayı beklediğinin göstergesidir
    Kimse detaya bakmıyor herkes hissesinden emin umutlu hiç bir şey bu fiyatlardan sattıramaz bundan sonra milyon lotluk işlemler 25 li fiyatlarda görülebilir ancak , kimin alıp sattığının aracıların gömlekçilerin speklerin maniplatörlerin gücünün yetmediği bir noktadayız egeen yolcuğu başlıyor
    Sakın kaptırmayın hisselerinizi sinirlerinize hakim olun psikolojiniz kaldırmıyorsa biraz destek alıp ekranlardan yılbaşına kadar uzak durun yine içinizden satmak geliyorsa hissenize blokaj koyun MKK dan en azından panik anında süre kazanırsınız
    Buarada satış tuşuna basmazsınız
    YTD
    KAsım sonunda ne olacakki bu patlasın ?

4. Sadece bu başlıkta gönderisi var, yeni üye. Satmayın satmayın çok zengin olacaksınız diyip duruyor.

Ne diyelim hoş geldin Enver abi
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    KAsım sonunda ne olacakki bu patlasın ?

5. Fikirlerimi 3-5 defa paylaştım kimseye ikili cevap vermiyorum taki hoş geldin enver abi şakası
    Nedeniyle bir daha yazmayacağım yanlış anlaşıldım sadece sizlerin değerli görüşlerini takip edeceğim
    Yılbaşına kadar , umarım haklı çıktığımda beni hatırlarsınız inş herkes kazanır🙏

6. Kızma değerli abim latife idi beklentinizi temel teknik neye göre olduğunu paylaşır iseniz biz de sizi destekleriz daha iyi anlarız.
     Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Fikirlerimi 3-5 defa paylaştım kimseye ikili cevap vermiyorum taki hoş geldin enver abi şakası
    Nedeniyle bir daha yazmayacağım yanlış anlaşıldım sadece sizlerin değerli görüşlerini takip edeceğim
    Yılbaşına kadar , umarım haklı çıktığımda beni hatırlarsınız inş herkes kazanır

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Kızma değerli abim latife idi beklentinizi temel teknik neye göre olduğunu paylaşır iseniz biz de sizi destekleriz daha iyi anlarız.
    Aynen , sn Brain , konuştuğunuz şeyler çok ciddi şeyler , kasım sonunda hisse patlayacak , fonlar 50-75 hedefleri konuşuyor vb, bunları neye istinaden söylüyorsunuz ? Umut mu ? Yoksa ne ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,018
     Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Fikirlerimi 3-5 defa paylaştım kimseye ikili cevap vermiyorum taki hoş geldin enver abi şakası
    Yılbaşına kadar , umarım haklı çıktığımda beni hatırlarsınız inş herkes kazanır🙏
    darılmaca kızmaca yok yaz kardeşim, yaz da yazdıklarına arada teknik, temel falan bi destek koy
    öngörülerinizin veya umutlarınızın, dileklerinizin tutması dileğiyle hayırlı kazançlar..
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 107/863 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •