Special Days Image
Sayfa 111/863 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. 16.50 üzerinde kapattı. Bundan sonra 16.80 vardı. Tam çizgide 16.79 kapanış geldi. Yarında bu piyasa böyle olursa kredi ve işlem yasağı bitimi nedeniyle güzel bir yere gideriz. Bu hissenin sert yukarı gitmemesi için hiç bir neden yok. Birde devesa direk ve flama var ki. Çalışırsa küçük çaplı bir servet sahibi oluruz

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. Bence ocağa kadar böyle oyalanır.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by grandprix2002 Yazıyı Oku
    16.50 üzerinde kapattı. Bundan sonra 16.80 vardı. Tam çizgide 16.79 kapanış geldi. Yarında bu piyasa böyle olursa kredi ve işlem yasağı bitimi nedeniyle güzel bir yere gideriz. Bu hissenin sert yukarı gitmemesi için hiç bir neden yok. Birde devesa direk ve flama var ki. Çalışırsa küçük çaplı bir servet sahibi oluruz

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kış sezonu klima,12 aylık düşük gelir kanımca, ön alımlar martta başlasa 2020 ilk e kadar yatay gideceğini düşünüyorum, çok kısa zaman diliminde çok yükseldi, aynı görüşte olan varmı bilemiyorum,kendimce şubatta değerlemdirme düşünüyorum,ytr,tavsiyesi değldir, bu ayda satış az olur, hazır mamul yapılır kar patlaması 2.3 ceyreklerde bence, herkese bol kazanç dilerim...

6.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    kış sezonu klima,12 aylık düşük gelir kanımca, ön alımlar martta başlasa 2020 ilk e kadar yatay gideceğini düşünüyorum, çok kısa zaman diliminde çok yükseldi, aynı görüşte olan varmı bilemiyorum,kendimce şubatta değerlemdirme düşünüyorum,ytr,tavsiyesi değldir, bu ayda satış az olur, hazır mamul yapılır kar patlaması 2.3 ceyreklerde bence, herkese bol kazanç dilerim...
    Ben fiyata bakıyorum, gidecek yeri olduğunu düşünüyorum. Ortam kesinlikle pozitif yeni rekorlar gelecek gibi .

Şirketi maalesef çok yanlış yerden analiz ediyorsunuz. Ortadoğu ve Afrika'ya döviz karşılığı ihracat yapan bir firmayı kış geldi satışlar düşer demek biraz iddialı söylem olmuş. Ek üretim tesisi açılalı henüz bir ay oldu. Bence ihracat gelirlerini başlı başına bir fabrika gibi görmek lazım.

7.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    Bunun için müneccim olmaya gerek yok.
    geçen yılın son ceyrek rakamlarına bakmanızı tavsiye ederim...
    ne olup bitmiş..bu yıl ne olabilir.
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    Yanlışsın hocam , hele bir dur 10 fk yı bir sabitlesin orda yataya alır

Sayfa 111/863 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •