Sayfa 124/863 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Tatlı adamsın vesselam. Ülver bir süredir görünmüyor ama sen de güzel renk kattın yani.

Neyse, sen bana bakma; ben girerim çıkarım, bir daha girerim bir daha çıkarım, ama aman size bişey olmasın kardeş.

Ha bu arada şu peşinde olduğun bayrak/flama konusu var ya, aman direğine dikkat et....
    Anladın onu sen😀.
    Bayrağın direğinin acısı var sende işte durum bu , psikolojinden de görülüyor 😂😂😂, atlatman (çıkarman ) biraz zaman alacak anlaşılan 😂😂😂😂, bu hissede olduğumdan beri bir defa hisse ile ilgili olumlu birşey yazdığını görmedim hep negatifsin ama hisse nerelere geldi , fakat sen hala hisseyi takibi bırakamadın enterasan valla , okuduğun psikoloji kitapları levelda düşürmüş sende , ne yapıyon kitapları tersten mi okuyon eva , hisseni de satmışsın git yatırım yapacak hisseler ara ne işin var senin buralarda cafer , ulver konusunada gelecek olursak hisse gidecek gidecek derken ulver , adamı yerden yere vuruyorduNUz , ben senin gibi hisseyi dalavere için tutmuyorum ( zamanında Cool u da çarpmıştın ) temettü hissesi gözüyle bakıyorum , faiz oranlarının düştüğü düşeceği bir ortamda bu hissenin dahada değerleneceği gözüyle tutuyorum ve temettümü bekliyorum , hissenin üzerinde yaptığı stres ruh halini bozmuş belli , onun için ne de olsa aynı şirketin ortağı idik acil şifalar diliyorum sana kardeş 😂😂,

Hisse kalmadı bende o nedenle yazmakta istemiyorum açıkçası. Çeviklerin maliyetine çok takmışsınız o konuda yazmak istedim.

Çeviklerin tahtadan birisinin malını aldığını bilanço gelmeden önce öğrendim. İyi bir bilanço ile yukarı sürüp boşaltır diye tahmin yürüttüğümden o gün satmamıştım. Bilanço kötü gelince miğdem bulandı serbest fiyat sattım geçtim.

Maliyeti 16,50 değildir bunların ona takılmayın. Tahminimce 10 altından almıştır, yukarı sürerken piyasadan gelenler ile maliyetleri yükselmiştir biraz.

Hisseyi boklamak için yazmıyorum, sadece dikkatli olun, boşaltmaya başlarlarsa 16,50 aldı bunlar diye güvenip maliyet yaparak full mala dalmayın. Şirketten destur aldılarsa belkide yaparlar 25-30 falan, bu adamlar çıkana kadar kumar tahtası durumunda. Teknik-takas aldatır, temel aldatmaz ama tahtayı tarumar ederlerse tekrar düzelmesi zaman alır, vadeyi uzatır.

3.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Hisse kalmadı bende o nedenle yazmakta istemiyorum açıkçası. Çeviklerin maliyetine çok takmışsınız o konuda yazmak istedim.

Çeviklerin tahtadan birisinin malını aldığını bilanço gelmeden önce öğrendim. İyi bir bilanço ile yukarı sürüp boşaltır diye tahmin yürüttüğümden o gün satmamıştım. Bilanço kötü gelince miğdem bulandı serbest fiyat sattım geçtim.

Maliyeti 16,50 değildir bunların ona takılmayın. Tahminimce 10 altından almıştır, yukarı sürerken piyasadan gelenler ile maliyetleri yükselmiştir biraz.

Hisseyi boklamak için yazmıyorum, sadece dikkatli olun, boşaltmaya başlarlarsa 16,50 aldı bunlar diye güvenip maliyet yaparak full mala dalmayın. Şirketten destur aldılarsa belkide yaparlar 25-30 falan, bu adamlar çıkana kadar kumar tahtası durumunda. Teknik-takas aldatır, temel aldatmaz ama tahtayı tarumar ederlerse tekrar düzelmesi zaman alır, vadeyi uzatır.
    Selam Cool , mantık dışı geldi maliyet konusu hakkında söyledikleriniz , hisse fiyatını 2.çeyrek bilanço geldikten sonra malı yıktı bunlar 12 lerden sonra dağıttılar yani sonraki dönemde o hacimle bu kadar mal toplayamaz bunlar veya kimden aldılarsa işte , 9 tan sonraki yükselişte bunların aldığı zamana kadarki işlem hacimleri düşüktü , bu adamlar başkasının malını 16,50 den alıp sonra gidip fk 4,7 iken bile 10 altında yine millete mi dağıtacaklar , hayır kurumumu bunlar , grafikte teknik temel olmaz demişsin ama bu ancak fk 20-30 geçtik sonra olur deniz finansbank kalkınma gibi hisselerde yani tahta saçmaladıktan sonra ama biz hala değeri çok düşük olan bir şirketten bahsediyoruz , ayrıca adamlar sen ve birçok kişi 16-17 görünce malı boşalttınız bu adamlar bunların hepsini aldı , gözü kapalı alıyor adamlar,

4. Cool ayrıca yazdığım mesajdada söylediğim gibi Enver kafayı sıyırır trendi bozarsada bozsun , hisse benim için artık temettü hissesi , temettü ve bedelsiz potansiyeli çok yüksek bir şirket , grafik gönderemiyorum burdan nasıl gönderildiğini de bilmiyorum ayrıca hissenin indikatörleri , SRSI , CCI , ADX iyi değerlerde , bu adamlar tahtayı çıkarırkende teknik temel bir yere bırakamazlar tekniği temeli batmış bir hissesi nasıl satacaklar sonra , bu adamlar ege endüstri yükselirkende yükseliş aşamadında hisseyi kaldıran adamlar , 30 dan alıp 100 den satmışlar o egeen bugün nerelerde, ha borsa bizim kumar borsası ayrı hiçbirşeyin garantisi yok , imkb 30 dışındaki bütün hisseler kumar hissesi , tahtaları sığ olduğu için enver gibi adamların bataklıkları , ama ben hissenin kalitesi ve potansiyeline bakarım , ciro büyüyor , tam anlamıyla ihracat şirketi , kapasite büyüyor sabit maliyetler düşecek , yatırım yapıyor , kar belli bir banda geldi , sermayesinin 3 katından fazla bir kar , bedelsiz potansiyeli yüksek , global yabancı bir firmanın çok önem verdiği bir firması , fk sı 4,7 , teknik , temel iyi durumda , % 300 den fazla yükselmiş diye saçma sapan yorumlar var , neye göre yükseldi aralık sonundaki değere göre 😂😂, borsada nerdeyse bütün şirketler aralık sonundaki değerine göre kat kat yükseldi , ağustos -aralık dönemi faciaydı 2018 in ,

5.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Sayın COOL bu pastayı siz paylasmistiniz.
    Tekrar alıntı yaptım..
    Enverin maliyeti kaçmış iyi bakın orda net gözüküyor..
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sn serdar bu grafikte bayrak formasyonumu var acaba
    İnşaAllah olur...

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    İş yatırım ve vakıf enverin işlem yaptığı kurumlardı galiba en fazla alım bunlarda
    Evet bende öyle düşünüyorum bunlara ek olarak a1 capitalden işlem yapıyor da olabilir
    16 ile 17.50 arasında 1.5 2 ay kadar gidip gelebiliriz.

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Evet bende öyle düşünüyorum bunlara ek olarak a1 capitalden işlem yapıyor da olabilir
    16 ile 17.50 arasında 1.5 2 ay kadar gidip gelebiliriz.
    Olabilir belki , ama ben bu kadar uzun süre bu aralıkta tutacaklarını sanmıyorum , tahtada alım tarafı kuvvetli , bu fiyatlardan çok fazla alım talebi giriliyor, istesem elimdeki malı 1 dakika içerisinde yığarım Envere , satış tarafı ise tam tersi az, hissenin çıkmasınıda istemiyor adamlar , 10 kademe çıktımı hemen karşılık mal satış/alışları , aynısını 16,10-16,50 arasında da yapmışlardı , bu haftada 17,10-17,50 arasında yaptılar, bilmiyorum bu hareketler tam bayrak formasyonu , destek ve dirençleri yükselterek gidiyorlar, ellerinde marj da var hisse hala 4,6 fk seviyesinde , yabancılar da satış yapmıyor, takas oranı 0,20-0,25 puan inip çıkıyor, anormal bir durum yok, anormal sadece enverin kafayı sıyırması ile olur, o da bu kadar mal topladıktan sonra 16 üstü, milletin aşağıda alım için yığıldığını bildiği için farklı bir hareket yapmaz diye düşünüyorum,

Sayfa 124/863 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •