Sayfa 131/863 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Çıksın istemiyor evet bakalım nereye kadar çekecek
    Epeydir dip görmemiş kağıt.İnşallah yine göstermezler ama bugün farklı bir görünüm var.

Sayın ibagatir merillin islemlerini genellikle robot yapıyor phlipp bilmiyorum
    Speke karşı olduklarını sanmıyorum

3. Günaydın KLMSN ,

IBAGATIR arkadaşımızın grafiğine göre kanalın üstünde syrini sürdürüyor.
    Kanal içine girer ise ve biraz dinlenme tercihi yapar ise 14,50 - 15,00 arası olabilir diye düşünüyorum ; elbette grafiğe göre
    Kısa vade için.

Diğer taraftan ; şirketin bilançosu - karı - satışarı gözönüne alındığında belirtilen hedef fiyatlara da elbette zamanla gelecektir. Orta ve uzun vade için beklentim benimde yüksek.

Geçen haftalarda satmıştım hisseyi. Bilo'ya namı değer bili_bili hissesinde rızkımızı bekliyoruz işte.

Herkese bol kazançlar.
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Topluyorlarsa birazdan da açığa verip tekrar aşağıya salıp toplamaya başlarlar yine bist 30 hisseleri bile 8 fk üstünde bu hala 4,4 ta satış yiyor 😂😂😂 harbiden saçma sapan bir durum , arçelik 13–14 fk 😂😂😂 bunun egeen megeen olması çok zor bir durum mantık dışı ,

5. Fk sı düşük güzel bir hisse bulsam çıkacam bu salak hisseden , şaka maka , bayrağın direğide elimizde kalacak galiba 😂😂😂

Enverin götürdüğü kağıtta nr bekliyordunuz her gün +3 +5 artışlar mi ?
    Onun oyunu oynama stili bu ...
    Ileride 20 30 40 li rakamlara giderse bu volatilerden cok daha yüksek volatiliteleri izleyeceksiniz
    Bunu kabul etmek gerek.
    Hani temel tekniği çiziyor ya
    Parada temeli çizer
    YTd

7.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Topluyorlarsa birazdan da açığa verip tekrar aşağıya salıp toplamaya başlarlar yine bist 30 hisseleri bile 8 fk üstünde bu hala 4,4 ta satış yiyor 😂😂😂 harbiden saçma sapan bir durum , arçelik 13–14 fk 😂😂😂 bunun egeen megeen olması çok zor bir durum mantık dışı ,
    Günlükçü hissesi oldu tam , 25-30 kademe ile al-satçılık oynuyorlar

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Enverin götürdüğü kağıtta nr bekliyordunuz her gün +3 +5 artışlar mi ?
    Onun oyunu oynama stili bu ...
    Ileride 20 30 40 li rakamlara giderse bu volatilerden cok daha yüksek volatiliteleri izleyeceksiniz
    Bunu kabul etmek gerek.
    Hani temel tekniği çiziyor ya
    Parada temeli çizer
    YTd
    O konuda haklısın , bu şirketin bu kadar ucuz olup ta niye hala buralarda tutuyorlar ona sinir oluyorum sadece

Sayfa 131/863 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •