Sayfa 145/863 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. 40 olsun bizim olsun!!!

2. 04.12.2019

Teşekkürler sayın sekiz
    Yatırım finanstan alanlar yabancı çıksa üzerine iş yatırım Enver ise daha ne istyelim ki ?

4.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Yine zirvelere çıkmış biz trade edemedik
    İşin piri Cool tahtada iz bırakmış
    @cahikxuhela orada oluşan formasyon fincan kulp değil afedersin götü yiyen gelsin formasyonu
    Başkasıdır o, bende mal sıfır. Paranın çoğunu çektim borsadan altın, dolar, sterlin ve euro aldım.

Az bir miktar para bırakmıştım al-sat için bir süre petkim ile uğraştım 1-2 kademeden fazla trade imkanı vermedi ben de ekranı kapattırdım.

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Başkasıdır o, bende mal sıfır. Paranın çoğunu çektim borsadan altın, dolar, sterlin ve euro aldım.

Az bir miktar para bırakmıştım al-sat için bir süre petkim ile uğraştım 1-2 kademeden fazla trade imkanı vermedi ben de ekranı kapattırdım.
    Altın harici gereksiz yatirim

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku

Bence 1, 1.5 sene içinde borsa yeni zirveleri görecek
    Sonrası seçim zart zurt global tehlikeler fafa fifi fafa
    En azından Thyao gibi şirketlerde bir miktar paranızı değerlendirmeyi düşünün derim ben
    İyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Altın harici gereksiz yatirim
    Döviz baskılama saçmalığı bir patlasın dövizleri altına çevireceğim zaten. Pik yaptığı yerden fiziki altını ederine bozacak sarraf zor bulunur, spreadler saçma sapan açılır. Dövizi bozup fiyatlar oturunca altın almak daha mantıklı.

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Bence 1, 1.5 sene içinde borsa yeni zirveleri görecek
    Sonrası seçim zart zurt global tehlikeler fafa fifi fafa
    En azından Thyao gibi şirketlerde bir miktar paranızı değerlendirmeyi düşünün derim ben
    İyi akşamlar
    Döviz - Faiz - Borsa döngüsünde borsanın sırası gelmiş olmalı ama ülkede hikaye yok manipülatif gider giderse.

THYAO ile işim ancak açığa satma yönünde olur. Geçen sefer bulmuştum tepesini 18'lerde, son köpük için 20'ye sürüp zarar ettirmişlerdi bana, alacağım var hala o tahtadan. Borçluluk konusunda THY'nin yanına yaklaşabilen hisse yok bistte. Temel Kotil'den sonra iktidarın çiftliğine döndü iyice, tek fonksiyonu endeksi manipüle etmek için kullanılıyor olması.

Sayfa 145/863 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •