Sayfa 146/863 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Döviz - Faiz - Borsa döngüsünde borsanın sırası gelmiş olmalı ama ülkede hikaye yok manipülatif gider giderse.

THYAO ile işim ancak açığa satma yönünde olur. Geçen sefer bulmuştum tepesini 18'lerde, son köpük için 20'ye sürüp zarar ettirmişlerdi bana, alacağım var hala o tahtadan. Borçluluk konusunda THY'nin yanına yaklaşabilen hisse yok bistte. Temel Kotil'den sonra iktidarın çiftliğine döndü iyice, tek fonksiyonu endeksi manipüle etmek için kullanılıyor olması.
    Hikayeyi istedikleri zaman istedikleri şekilde üretirler, yukarılar hedeflenince lanet haberler gelse bile endeks sallamıyor. Aşağı düşmek istediğinde de süper haberler gelse bile yukarı kıpırdamıyor Fazlasıyla ucuz kaldı zamanı başladı bence.
    Sadece değerlendirmenizi isterim, yaşımı biliyorsunuz zaten size tavsiye vermek haddime değil
    Endeks gideceğini düşündüğüm için en azından görece risksiz XU30 şirketleri demek istedim THY ile.
    Bu arada son aylarda XU100 dışındaki hisseler yüzde 50 ye yakın gitmiş XU100 XU50 XU30 ise sadece yüzde 10 ile sınırlı kaldı.
    Artık çağ değişiyor örneğin yazılım şirketlerine büyük talepler oldu.

Döviz baskılama saçmalığı bir patlasın dövizleri altına çevireceğim zaten. Pik yaptığı yerden fiziki altını ederine bozacak sarraf zor bulunur, spreadler saçma sapan açılır. Dövizi bozup fiyatlar oturunca altın almak daha mantıklı.
    Kusura bakma her zaman ki gibi yanlış analiz yapıyorsun!

100 yıllık altın grafiği uzun vade de 3600 $ göreceğini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Döviz - Faiz - Borsa döngüsünde borsanın sırası gelmiş olmalı ama ülkede hikaye yok manipülatif gider giderse.

THYAO ile işim ancak açığa satma yönünde olur. Geçen sefer bulmuştum tepesini 18'lerde, son köpük için 20'ye sürüp zarar ettirmişlerdi bana, alacağım var hala o tahtadan. Borçluluk konusunda THY'nin yanına yaklaşabilen hisse yok bistte. Temel Kotil'den sonra iktidarın çiftliğine döndü iyice, tek fonksiyonu endeksi manipüle etmek için kullanılıyor olması.
    Thyao konusunda sana katılıyorum ama borsa konusunda katılmıyorum. Uzun vade borsada daha gidilecek çok yol var. Altın ise önümüzdeki 2 ayda kısa vadeli getiri sağlayabilir. Uzun vade SerdarKazancı nın dediği de ilginç. Yazdım bir kenara. YTD.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 10.60 aldım 12.60 verdim. 12 bekliyordum bastı gitti.

Thy buralarda uzun süre kalamaz 30 ları 2 sene içinde mutlaka görecektir eğer olaylar normal şekilde seyrederse. Savaş, global kriz gibi durumları hariç tutuyorum. Sorun şu ki hem savaş hem de kriz kapıda diye düşündüğüm için al unut yapamıyorum ama o nedenle de demek ki gidiyor namussuz daha gider bence.

7. Napıyo bu deli oğlan..

8. Taban yapacak galiba.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 146/863 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •