Sayfa 166/863 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Alan varsada almayın bence en azından 16,80 i görün

2. Adam bakıyor yukarı bomboş vurduyor yukarı. 16-19 arası kar peşinde koşanda yiyor ekmeği.Bu tarz haftalık hareketleri Spk daha ilk bilemedin ikinci harekette tedbir ile durdurmayı en azından denemesi gerekir. Bilanço zamanı yeni gelecekleri kötü süprizler bekliyor olabilir.

YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Enverin mal boşaltması böyle başlıyor genelde en yüksek zirveyi gösterip sonrasında zirvenin çok uzağında kapanışlar...
    Ama benim beklediğim zirve 19.71 değildi, satıcı ve alıcı tarafında kimler var ?
    ytd
    Sn, Brain sizinde bir yorumunuzu alalım , sizin teori patlayacak galiba ?

4. Sn ibagatir 16 aralık haftası bekliyorum , bugünkü saçma hareketi ky ye oynuyorlar bir türlü ky ı bıktıramadılar diye yorumluyorum onlarında sinirleri gerildi sabırları kalmadı

5.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Sn ibagatir 16 aralık haftası bekliyorum , bugünkü saçma hareketi ky ye oynuyorlar bir türlü ky ı bıktıramadılar diye yorumluyorum onlarında sinirleri gerildi sabırları kalmadı
    Aynı fikirdeyim , son bir dip denemesi daha yapacaklar büyük ihtimalle , biraz sıkıntılı olacak , sonrası için olumluyum , bende bu hafta veya önümüzdeki hafta bekliyordum hareketi , gelecek hafta içinde olumluyum bende

6.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Sn ibagatir 16 aralık haftası bekliyorum , bugünkü saçma hareketi ky ye oynuyorlar bir türlü ky ı bıktıramadılar diye yorumluyorum onlarında sinirleri gerildi sabırları kalmadı
    Sayın Brain klmsn 31.12.2019 kapanış fiyatı tahmininiz nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Siz gerçekten hala Enver'in ortunun 16.50 olduğuna inanıyorsunuz sanırım
    Bu adam 10 lirada iken geldi 100.000 lot alış koydu 10.00'a, günlük yaptığı al satlardan ve muhtemeldir ki başka aracı kurumlardan yaptığı işlemlerden maliyeti oralarda olma ihtimali bana çok uzak geliyor ...
    Mal boşalttığını sanmıyorum sadece önceki hisselerde bunu yaptığını gördüm grafiklerden.
    Dediğim gibi ben son zirveyi daha yukarıda bekliyorum, ytd.
    Bilanço gelmeden önce öğrendim ben birisinin malını aldığını, 17,30 tavan yaptığı gün tahtadan tavan fiyattan aldı malın büyük kısmını. Maliyeti 16,50 değildir elden para almıştır.

Bilanço iyi gelir ve o coşkuyla verir malı diye düşünüyordum ve o nedenle tutmaya devam etmiştim. Bilanço bozuk gelince jeton düştü bende. TEB'in ve Yabancının satışlarının büyük kısmını karşılayan spekülatör bozuk bilançoyu önceden öğrenince Mübarek'leri kiraladı bence. Bunu yapmasa 2018 Mayısında şeker yatırımdan işlem yapan spekülatörün düştüğü duruma düşecekti.

Bunlar tahtadan çıkmadan 20 üzerine gider ve oturursa fiyatı bendeki senaryo çöp olmuştur daha huzurlu taşınabilir hisse, onun haricindeki hareketlerde boşaltıma karşı tetikte olmanızı tavsiye ederim size.

8.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Cool gel de sabahki devre kesme kaç lot ile olmuş söyleyiver. Acemi biri kademeler boşken aktiften alım yaptı ben kademeleri göremiyorum ama investingde baktığımda devre kestiğinde 31000 lot işlem olmuş.. Bu işlem klmsn için hava civa.. Dolayısıyla sabahki yükseliş fake. Şu ana kadar düşüşte de hacim yok. Sadece endeks bozdu bizim kağıt da gevşedi.. Abartılacak bir durum yok. 19.71 diye bir zirvemizde yok aslında.. Oradan trend falan atmayın teknik analiz yapacaksanız
    Ekranı kapattırdım ben maalesef .

Sayfa 166/863 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •