Sayfa 168/863 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Kapasite arttirimi, ihracat vs beklentiler dahilinde devam ederse değil ky Enver bile ekmek yer.
    Bu hisse bu kadar konusuluyorsa tek izahı iyi bilanço ve büyümenin devam edecek beklentisi. Birde temettü.
    Şuanda sadece açıklanan bilanço kısmen fiyatlandi (her ne kadar olmadı gereken rakam 22/23 TL uzeriydide.)
    Bundan sonra gelecek olumlu bilancolarda yeni fiyatlamalar yukarı hedefler olacak. Yeterki bilançoda bozulma olmasın. (Şu şartlarda buna sebep herhangi bir olumsuzluk algısı yok piyasada)
    Enver midir her kim ise oda farkindaki bu hissenin gidecek yolu var. Beklentisi cok. Yarın malı bu beklenti ile rahatlıkla başkasına teslim edebilecegini. Vs vs..temel veri bu kadar sağlam bir hisse piyasa değeri bence çok komik. Her ne kadar PD/DD 2 gozuksede..Halen F/K 4 lerde iken. Sudan ucuz..
    yoksa Enver yatmaz bu hisseye..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Belki a1 cap. ı gördükten sonra kafasına vurmuştur. Artık dediğim gibi ya herro ya merro
    Ben size tekrar söylemek istiyorum sayın Cool portföyünüzün bir kısmını borsada değerlendirmeyi düşünün
    Asels ve golts güzel duruyor 1 sene için en azından.Yılbaşına yakın zamanlarda bildiğiniz üzere yabancı satışı geliyor bist'e
    Ondan sonrasında değerlendirmenizi isterim borsanın gideceğine inancım büyük ve sizin faydalanmanızı isterim.
    Bana çok fazla katkınız oldu Tavsiye değil sadece değerlendirmelisiniz diye düşünüyorum.
    Ben AKP'nin çözülmesine göre pozisyon aldım şu an. Ekonomik tahribatı daha da artıracaklarını düşünüyorum çözülme sürecinde. 1-2 yıl içerisinde de global kriz bekliyorum. Bu ikisinin arasında fırsat yakalarsam dövizden altına geçebilirim.

Klimasan'ı ilk aldığım günkü overall kadar para bıraktım hesapta da elim gitmiyor hisse almaya.

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Kapasite arttirimi, ihracat vs beklentiler dahilinde devam ederse değil ky Enver bile ekmek yer.
    Bu hisse bu kadar konusuluyorsa tek izahı iyi bilanço ve büyümenin devam edecek beklentisi. Birde temettü.
    Şuanda sadece açıklanan bilanço kısmen fiyatlandi (her ne kadar olmadı gereken rakam 22/23 TL uzeriydide.)
    Bundan sonra gelecek olumlu bilancolarda yeni fiyatlamalar yukarı hedefler olacak. Yeterki bilançoda bozulma olmasın. (Şu şartlarda buna sebep herhangi bir olumsuzluk algısı yok piyasada)
    Enver midir her kim ise oda farkindaki bu hissenin gidecek yolu var. Beklentisi cok. Yarın malı bu beklenti ile rahatlıkla başkasına teslim edebilecegini. Vs vs..temel veri bu kadar sağlam bir hisse piyasa değeri bence çok komik. Her ne kadar PD/DD 2 gozuksede..Halen F/K 4 lerde iken. Sudan ucuz..
    yoksa Enver yatmaz bu hisseye..
    Geçen yılın 1. 2. çeyreklerini tekrarlasın Enver'li ya da Enver'siz bir şekilde 30 üstü gitmesi gerek hissenin. Olur da bozarsa defter değerine indirirler.

4.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Bilanço gelmeden önce öğrendim ben birisinin malını aldığını, 17,30 tavan yaptığı gün tahtadan tavan fiyattan aldı malın büyük kısmını. Maliyeti 16,50 değildir elden para almıştır.

Bilanço iyi gelir ve o coşkuyla verir malı diye düşünüyordum ve o nedenle tutmaya devam etmiştim. Bilanço bozuk gelince jeton düştü bende. TEB'in ve Yabancının satışlarının büyük kısmını karşılayan spekülatör bozuk bilançoyu önceden öğrenince Mübarek'leri kiraladı bence. Bunu yapmasa 2018 Mayısında şeker yatırımdan işlem yapan spekülatörün düştüğü duruma düşecekti.

Bunlar tahtadan çıkmadan 20 üzerine gider ve oturursa fiyatı bendeki senaryo çöp olmuştur daha huzurlu taşınabilir hisse, onun haricindeki hareketlerde boşaltıma karşı tetikte olmanızı tavsiye ederim size.
    Sn cool dikkatimi çektide sen çıktıktan sonra hisse iyi gittiği zamanlarda birşey yazmıyorsunda kötü gittiği millet panik yapınca hemen birşey yazıyorsun , elinde bir belge vb birşey varmı onu paylaş bence yok duydum yok şu yok bu , egeen de de bu herif işlem yaparken de aynı şeyler söyleniyordu , enver bir speğin malını almış vs.. o enver 33 ten malı aldı 99 tan sattı , kötü bilançoymuş tekrar söylüyorum cool bilanço analizin zayıf ha takas tablosuna baka baka ezberlemişsin tabloyu buna bir marifet de gerekmiyor aslında ha bizde biliyoruz bu herif iş ve vakıftan işlem yapıyor 😂ama bunlar tek kişi olmuyor kim bilir kaç kişi işlem yapıyorlar , mal boşaltmaymış , yahu be kardeşin 4 lü fk dan bahsediyoruz ya bu adamın işlem yaptığı operasyon yaptığı denizbank tahtasından bahsetmiyoruz 20 fk lı , bu hisse temettü hissesi 1 tl temettü versin isterse senin daha önceden dediğin gibi hisse fiyatı nominal değer altına düşsün ( ha bu ara klimasan fiyatı 17 tl ha 😂😂), bunu cool yapmaması lazım diyorum ama emin olamıyorum senin niyetinden cool , bunun maliyeti 16 , 50 diye sen basbas bağırıyordun burda sonra bir speğin malını almış diye duydum , şimdi bir adım ileri gidiyorsun bunu bilanço gelmeden önce duydum diyosun , sen ne diyosun cool ???? Bunlar sana yakışmıyor , enverin mal aldığını söylediğin spek gerizekalımışmışta hisseleri toplamış ta 16,50 den kendi satamamış yani okyonustan geçmiş dereden geçmeye korkmuş mu 😂

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Ya herro ya merro artık sayın Cool Ya biz ona ya da o bize
    O zamanlar teb ve yabancıyı yanlış hatırlamıyosam yapı kredi karşılamıştı.
    Onun malı 1m bile yoktu ki

Edit: Yarını eksi kapatırsa bizim bayrak flama bozulur. Ytd
    15,73 e kadar yolu var , bayrak flamanın bozulması için

6.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku

Bir arkadaştan şifre aldım baktım şimdi. Sabah bu işlem ile devre kesmiş.
    😂😂😂😂 a1 yükseltmiş iş ve vakıf vermiş sonra ,

7.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sn cool dikkatimi çektide sen çıktıktan sonra hisse iyi gittiği zamanlarda birşey yazmıyorsunda kötü gittiği millet panik yapınca hemen birşey yazıyorsun , elinde bir belge vb birşey varmı onu paylaş bence yok duydum yok şu yok bu , egeen de de bu herif işlem yaparken de aynı şeyler söyleniyordu , enver bir speğin malını almış vs.. o enver 33 ten malı aldı 99 tan sattı , kötü bilançoymuş tekrar söylüyorum cool bilanço analizin zayıf ha takas tablosuna baka baka ezberlemişsin tabloyu buna bir marifet de gerekmiyor aslında ha bizde biliyoruz bu herif iş ve vakıftan işlem yapıyor 😂ama bunlar tek kişi olmuyor kim bilir kaç kişi işlem yapıyorlar , mal boşaltmaymış , yahu be kardeşin 4 lü fk dan bahsediyoruz ya bu adamın işlem yaptığı operasyon yaptığı denizbank tahtasından bahsetmiyoruz 20 fk lı , bu hisse temettü hissesi 1 tl temettü versin isterse senin daha önceden dediğin gibi hisse fiyatı nominal değer altına düşsün ( ha bu ara klimasan fiyatı 17 tl ha 😂😂), bunu cool yapmaması lazım diyorum ama emin olamıyorum senin niyetinden cool , bunun maliyeti 16 , 50 diye sen basbas bağırıyordun burda sonra bir speğin malını almış diye duydum , şimdi bir adım ileri gidiyorsun bunu bilanço gelmeden önce duydum diyosun , sen ne diyosun cool ???? Bunlar sana yakışmıyor , enverin mal aldığını söylediğin spek gerizekalımışmışta hisseleri toplamış ta 16,50 den kendi satamamış yani okyonustan geçmiş dereden geçmeye korkmuş mu 😂
    Kaç gündür foruma girdiğim yoktu, bugün baktım geçmişe doğru bir kaç yazılana cevap yazdım sadece. Durduk yere gelip ne diye milleti panikletecekmişim? Sana kendimi ispat edeceğim diye bilgi kaynaklarımı kaybedemem kusura bakma. Tek bir şeyi tekrar edeyim sadece fiyat 20 üzerine oturur sağlıklı harekete devam edese benim kafamdaki senaryo çöp olmuş demektir. Onun dışında dikkat edin çarpılmayın diyorum sadece.

Maliyeti düşük olup da yaza kadar taşıyacağım uzun vadeciyim diyenlere lafım yok. 70 TL olacak yazanlar çoğalmış yeni gelenler gaza gelmesin diye uyarma ihtiyacı hissettim sadece.

8. Cool ayrıca senle ilgili bir anımıda paylaşıyım , bu hisse 12 den 9 a kadar geri çekilince az kalsın senin yazdıklarından etkilenip 9 a yeni sarktığında senin yüzünden veriyorduk hisseyi , bu hisse şu an 19 u da gördü şöyle bir tozunu aldı sonra süpürecek oraları daha , sana şunu soracağım sadece klimasan kaça gelsinde alırım diyorsun 4-5 ? 😂

Sayfa 168/863 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •