Sayfa 176/863 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    1.Nisan.21019/30.Haziran.2019 döneminde 3 aylık ciro ortalaması 110.mily.tl.sı iken mevsimsel özelliklerden ötürü
    Ekim-Aralık döneminde cironun çok düşeceği, karın da buna göre olabileceğini tahmin ediyorum.
    Şahsi kanaatim cironun 2018 son dönemdekinin biraz üzerinde olmasıdır. Neticeyi bilanço açıklandıgında görebilecegiz.
    Benimkisi sadece tahmin.
    2020 yılı Nisan/Hazi,ran döneminde ciro yıne fırlar o ayrı. Neticede yılda bir dönem../ytd..
    Biraz derken % 50 mi ? Onu mu kastediyordunuz

2.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    1.Nisan.21019/30.Haziran.2019 döneminde 3 aylık ciro ortalaması 110.mily.tl.sı iken mevsimsel özelliklerden ötürü
    Ekim-Aralık döneminde cironun çok düşeceği, karın da buna göre olabileceğini tahmin ediyorum.
    Şahsi kanaatim cironun 2018 son dönemdekinin biraz üzerinde olmasıdır. Neticeyi bilanço açıklandıgında görebilecegiz.
    Benimkisi sadece tahmin.
    2020 yılı Nisan/Hazi,ran döneminde ciro yıne fırlar o ayrı. Neticede yılda bir dönem../ytd..
    3.çeyrek içinde 75-80 bekliyorum demiştiniz galiba siz 185 geldi 😂

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    Sn.ibagatir..

3.çeyrek içinde 75-80 bekliyorum demiştiniz galiba siz 185 geldi ��

Biraz derken % 50 mi ? Onu mu kastediyordunuz
    ---------------------------

--Geriye dönük yazılarıma baktım ama boyle bir tahminde bulundugumu göremedim.

--Yazımda ben oran vermedimki. %.50.ciro artışını nereden çıkardınız. Sadece o dönemın üzerinde olabilir dedim.
    Neticede bu bir tahmin.Olur/olmaz zaman gösterecek./ytd

4.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Benimkisi sadece tahmin.
    Hangi veriye veya rasyoya dayanarak ciro çok dusecekmis? Haber kaynağınız ne? Hem çok düşecek deyip hem geçen yılki cironun biraz üzeri ne demek. Tam bir çelişkili açıklama.
    Adamlar mevsilsel etkiden etkilenmemek için hem güney hemde kuzey yarım kürede yatırım yaptılar. Birinde yaz birinde kis. Birde son çeyrek devreye aldıkları kapasite artırımı var..
    Yazarken hayal değil bilgiye dayalı verleri paylasin lütfen..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Sayın Belekkimi
    4. Çeyrek henüz kapanmadı. O yüzden yapılan tüm açıklamaların hayal ürünü olduğunu tahmin ederseniz. Ben şirket cirosu ile değil ama karla ilgili aşağıdaki gibi bir formül oluşturdum.
    1. Çeyrek ve 4. Çeyrek karları birbirine çok yakın.
    2. Çeyrek ise ilk çeyreğin 1.5-2 katı
    3. Çeyrek ise ilk çeyreğin yarısı.
    Mevsimsellikten dolayı böyle düşünüyorum. Siz ne derseniz?

Fiyatı geçen hafta 17.32'den 17.83'e yaklaşık 200.000 lot alım ile getiren enver denver
    Bu hafta 17.83'ten 17.17'e yaklaşık 200.000 lot satış ile getirdi

Fiyat daha ucuz.
    Elindeki lot sayısı aynı.
    1 haftada topikte ne kadar stress yaşadığınızı düşünün bir de

7. zerre stres yaşamıyorum.
    param olsa lot artırımına gideceğim.
    egeen de yaptığım hatayı bunda yapamayacağım inşallah.
    şirket yerter ki karlılığını sürdürsün, ihracat yapsın.

8. Sayın CahilCuhela
    O bir haftadır tahtadan her gün mal topluyorum. Hiç stres yaşamadım. Bu tahta yakın zamanda gidecek yukarı. Zamanının gelmesini bekliyorum. Hatta benim Enver Çevik tahtalarında gördüğüm izlenim; alıp toplar, göstergeleri soğutur, kağıttan büyük çoğunluk çıktıktan sonra yukarı götürür ve bu süre genelde 2-3 ay arasına denk geliyor. Sonuç olarak önümüzdeki haftalarda çok sert hareketler olacak. Yıl sonu 25 kapatırsa şaşırmam.YTD..

Sayfa 176/863 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •