Sayfa 188/863 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    İhracat ayağı için bi yorumunuz var mı?
    Afrika ayağında gittikçe geliştiklerini duydum. Benim çekincem yurt içi ve Avrupa üzerinedir.

Lütfen bazı arkadaşların dediği gibi “beni kaale almayınız”. Ama ara sıra gelip sapla ilgili değerlendirme yapmak hakkım sanırım 😀

2. Yahu bırakın şu eva denen varlığı , onda hala sap acısı var çıkaramadı bir türlü dikkate almayın şunu ya , boş varlığın teki bu 😂buna kalsak 9 da satıyorduk hisseyi , hisse 17 altına gelince acısı zayıflıyor bunun , 17 üstünde hiç sap map bahsetmez , her gün hisseyi takip ediyor bu , 😂😂hisse 9 dan 17 ye giderken bana girdi sizi uyarıyorum diyor zavallı eva 😂😂😂😂

3.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Afrika ayağında gittikçe geliştiklerini duydum. Benim çekincem yurt içi ve Avrupa üzerinedir.

Lütfen bazı arkadaşların dediği gibi “beni kaale almayınız”. Ama ara sıra gelip sapla ilgili değerlendirme yapmak hakkım sanırım 😀
    Sattığın hisse ile ilgili ne çekince yapıyorsun hadi başka kapıya 👋👋👋

4. Bugün 17 yi mal cikmak için gösterdi diyecem ama 17 de 22834 adet alım yapılmış. Hiç satım yok.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Dogrusunuz.
    Ugur Sogutma'nin Takmakli ailesine geri verilmesiyle beraber pazarda negatif yonde etkilenecegini tahmin ediyorum.
    Size isminiz Türkçe karşılığı olan Havva diyeceğim bundan sonra
    Havva hanım yorumunuzu gören zanneder ki Uğur soğutma devlet elinde çok kötü yönetildi, bir sürü anlaşması bozuldu...
    Uğur kayyum zamanını gayet iyi geçirdi.
    Klimasan'ın karlılığını sağlayan ise iç pazarın dışında ihracatı, Uğur istediği kadar büyüyebilir sorun değil
    Ayrıca o 19.70 zirvesi tekrar aşılacak. 13 lira gibi fiyatlar ise bilançosal çöküşler haricinde, bu hissenin dip seviyeleri dahi değil.

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sattığın hisse ile ilgili ne çekince yapıyorsun hadi başka kapıya 👋👋👋
    Siz satın ki ben daha aşağıdan alayım birader. Tek amacım bu.

Yoksa Enver bey gibi konulara girmeyeceğim zaten.

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Size isminiz Türkçe karşılığı olan Havva diyeceğim bundan sonra
    Havva hanım yorumunuzu gören zanneder ki Uğur soğutma devlet elinde çok kötü yönetildi, bir sürü anlaşması bozuldu...
    Uğur kayyum zamanını gayet iyi geçirdi.
    Klimasan'ın karlılığını sağlayan ise iç pazarın dışında ihracatı, Uğur istediği kadar büyüyebilir sorun değil
    Ayrıca o 19.70 zirvesi tekrar aşılacak. 13 lira gibi fiyatlar ise bilançosal çöküşler haricinde, bu hissenin dip seviyeleri dahi değil.
    Sağol Cahil,

Anladığım kadarıyla Cool abinden yeterince feyz almışsın ama biraz yavaş lütfen. O gayet seviyeli ve bazen heyecanlansa da çoğu zaman sakindi.

Sonuçta hiçbirimiz müneccim tarrağı kullanmıyoruz. Beklentilerimiz, ön görülerimiz var.

Umarım sizinkiler tutar ama BJKnin açtığı ankete ben de katılayım dedim. Niçin bu kadar üzerime geliniyor anlamadım .

8.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Siz satın ki ben daha aşağıdan alayım birader. Tek amacım bu.

Yoksa Enver bey gibi konulara girmeyeceğim zaten.
    Hisseyle bir beklentin yok , kötümsersin birde alıyım malıyım , gerçekten sen 👋👋👋buralar fazla gelir sana

Sayfa 188/863 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •