Sayfa 211/863 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. 17,28-30 gibi kapatır günü 😡

2.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    17,28-30 gibi kapatır günü
    Gün sonu (+) artı kapatsın iyi derim..
    Teknik çok güzel duruyordu.
    İçine ediyorlar..
    tamamen organize işler..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Gün sonu (+) artı kapatsın iyi derim..
    Teknik çok güzel duruyordu.
    İçine ediyorlar..
    tamamen organize işler..
    Aynen katılıyorum , bilinçli ve kasıtlı olarak yapıyorlar belkide cuhelanın dediği gibi 2.haftaya bırakıyorlar asıl hareketi

4. Sayın brain bu hafta 25 e doğru süzülmemiz gerekiyordu ne diyorsunuz?

Serseri mayın gibi bir o yana bir bu yana gidip geliyor.Yinede bir sürpriz yapıp 18.50 üstünde kapatabiliriz gibi bir his var bende.Daha doğrusu öyle olmasını istiyorum.Rastgele.

6.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum , bilinçli ve kasıtlı olarak yapıyorlar belkide cuhelanın dediği gibi 2.haftaya bırakıyorlar asıl hareketi
    Bu kadar beklenti ve bekleyeni bezdirmeden zor isimiz. Yükü hafif olmalı. Aşağıda basamiyor. Yemiyor yoksa yeni alıcı gelecek. Yukarıda götürmüyor. Bezip çıksınlar diye bekliyor maho ama o tren çoktan geçti. Borsa gitti birçok hisse kat ve kat kazandırdı.
    Klimasan o abuk sabuk içi boş hiçbir anlamı olmadan yukselenlere kuyaslaninca sudan ucuz kalıyor..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. son çeyrek azda olsa kar getirirse 2020 de bu kağıt uçar gider diyenlerden geçilmez....ve önünde 9/10 aylık performans suresi olacak...borsa beklenti satın alır ki beklentisi yüksek bir kağıtta yorum yapıyoruz...Sadece yorum ...

8. Merhabalar, hisseyi uzun zamandır takip ediyorum. 11 civarı girmiş ve 17.35 tavanda çıkmıştım. Arkadaşların dediği gibi bir sürü hisseye girdim çıktım ama klmsn daki heyecanı hiç yaşamadım. Geçen hafta 16.6 civarı tekrar girdim ve trade ediyorum. İnanın çok güzel imkanlar tanıyor ve kazandırıyor. Gerçekten bir tahtacı var mı bilmiyorum ama ben full portföy klmsn da kalacak ve trade e devam edeceğim. Ytd.

Sayfa 211/863 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •