Sayfa 218/863 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Kime yaslayacak
    Bak hala ederi için 2,5 TL si var!
    Saygı ve takdirle sizi izledigimizi biliyorsunuz;
    Minik bir katkı yapalım;
    Henüz 4.çeyrek açıklanmadı.
    Geçen sene son çeyrekteki 41 milyon civarı kâr gelirse olabilecekleri temelciler hesaplayadursun.
    Birde %15 kapasite artışı devreye girdi.
    Sözün özü;
    Temel,
    Tekniği çizer!!!!

Yihuuu hadi inşallah tavana

3.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Ah ah cool. Arşivler ortada neler yazdın neler. Boş ver şimdi. Sen borsadan çıktın endeks çıldırdı
    15 yılı aşkın borsa hayatımda bu kadar saçma sapan yan kağıt rallisi görmedim ben. Hadi klimasan'ın ederi var ona değil lafım ama diğer yan kağıtlar saçma sapan fiyatlara çıktı, çok can yakarlar. Diğer yan hisseleri tepeden alanlar 5-10 sene taşır tahminimce.

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    15 yılı aşkın borsa hayatımda bu kadar saçma sapan yan kağıt rallisi görmedim ben. Hadi klimasan'ın ederi var ona değil lafım ama diğer yan kağıtlar saçma sapan fiyatlara çıktı, çok can yakarlar. Diğer yan hisseleri tepeden alanlar 5-10 sene taşır tahminimce.
    Belki bir kaç tanesi spekülatif gitmiştir ama çoğu teknikte dibin dibindeydi gidenlerin
    Aylık macdileri -lerden cross verdi çoğunun bağıra bağıra ben gidicem dediler. 2020 borsa yılı inşallah, 2. Ralli Xu30-100 ile gelebilir, tabi düzeltme olduktan sonra nasip

5. Çok düşünüyorsun. Çok konuşuyorsun. Çok iddialı konuşuyorsun. Insanlarda antipati yaratmış yıllar öncesinden post bulup getiriyorlar. Igneyi kendimize, çuvaldızı başkasına. Bol kazançlar iyi yıllar dilerim size de.
     Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Ne vebali arkadaş... 4'e gelmeden adam olmaz yazmışım, 3.60'lara (bölünmüş fiyat 3.00) inmiş orada beni bile yanıltmış dip konusunda. Bana uyup 4.xx satan 3.xx daha fazla lot alırmış zaten.

Daha sonra yarın tavan olur yazdığımda sabah açılışta 3.80'lerde 15bin lot mal vardı tahtada, yarım saat dokunan dahi olmadı. Dövizlere kıyabilsem ben alacaktım o malı. Birisi uyanıp malları toplamaya başlayınca 4 küsür tavan kilitlemişti o gün.

Alıntı Originally Posted by Alican.34 Yazıyı Oku
    Saygı ve takdirle sizi izledigimizi biliyorsunuz;
    Minik bir katkı yapalım;
    Henüz 4.çeyrek açıklanmadı.
    Geçen sene son çeyrekteki 41 milyon civarı kâr gelirse olabilecekleri temelciler hesaplayadursun.
    Birde %15 kapasite artışı devreye girdi.
    Sözün özü;
    Temel,
    Tekniği çizer!!!!
    Bildiğim bir şey varsa sabır!
    Trader degilim,ekrana bakmam!
    Klmsn bir kez bile al-sat yapamadım

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bildiğim bir şey varsa sabır!
    Trader degilim,ekrana bakmam!
    Klmsn bir kez bile al-sat yapamadım
    2 defa yaptım 3. de yarısını kaptirdim. Bu yüzden şuan kalbim sıkışıyor

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    2 defa yaptım 3. de yarısını kaptirdim. Bu yüzden şuan kalbim sıkışıyor

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sizin gibi dürüstçe yaptığı tradeleri özellikle başarısız olanı dahi yazan insan sayısı çok az burada. Bu yönünüz gerçekten takdire şayan İnşallah daha fazlasını kazanırsınız
    Hiç olmamasındansa yarısı var, bardağa dolu tarafından bakalım

Sayfa 218/863 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •