Sayfa 22/863 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 169 - 176 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Ben 125- 130 milyon arası bekliyorum. İhracatın karı maliyetlerden dolayı belki daha az olsada yüklendikleri kanaatindeyim. Kapasite full muhtemelen çalıştı. Nijerya sıcak sonuçta

2. Hissedeki hareketler doğum sancısı yeni bir logo-egeen doğuyor gönlünüzü ferah tutun hisselerinizi
    2019 yılı genel kuruluna kadar kaptırmayın

Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Hissedeki hareketler doğum sancısı yeni bir logo-egeen doğuyor gönlünüzü ferah tutun hisselerinizi
    2019 yılı genel kuruluna kadar kaptırmayın
    Logoya bişey demem hatta geçeceğiz de! ama gerçekci olmaktada fayda var egeen sermaye miktarı ile ve sonuçta kar miktarı ile klimasan hayalcilik olur.
    Egeen şu an net karı kafadan yıllık 2 katı gelecek ve sermayesi klimasanın 1/10 nu kadar. O kadarda değil diyorum

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Logoya bişey demem hatta geçeceğiz de! ama gerçekci olmaktada fayda var egeen sermaye miktarı ile ve sonuçta kar miktarı ile klimasan hayalcilik olur.
    Egeen şu an net karı kafadan yıllık 2 katı gelecek ve sermayesi klimasanın 1/10 nu kadar. O kadarda değil diyorum
    Kesinlikle katılıyorum benim bahsettiğim hissedeki hareketler ve yaşana süreç benzerliğidir

5. Klimasan 2020 yılında %150 bedelsiz sermaye artırımı ve %150 nakit temettü verebilir
    Sermaye artırımı büyüyen iş ve ciro hacmini kredi ve teşviklerden maks fayda sağlamak için ,
    Temettüyü ise en son yüklü dağıtımı 15 yıl önce %400 yaptı şenocak ailesinin ve yabancı ortağın karlı yatırımdan artık mutlaka nemalanmak isteyeceklerini bunada 2020 yılında genel kurulda
    Karar alacaklarını düşünüyorum
    Bugün yaşanan hisse hareketlerini buna hazırlık hisse toplama olarak görüyorum
    YTD

6. cds 320. Son 6 aydır bu seviyeleri hatırlamıyorum. Biraz buralarda idare edebilirse veya 300 ün altına gelirse borsa geneli için iyi şeyleri daha rahat konuşmaya başlayabiliriz. Bu arada bedelsiz dedin ağzımın suyu aktı. Yarın biraz alayım bari
    Son düzenleme : hasan198686; 29-10-2019 saat: 20:43.

7. Bu şirket hektaş tan daha karlı daha güçlü şirlet. Üstelik sermayeside hektaşın yarısı kadar. Özkaynakları eşit. Varlıkları daha çok. Gelgör ki fiyatı ters orantılı. Klmsn bir çok açıdan benzerlerine göre daha ucuz ama tuhaf bir tahta yapıcısı var.

8. yarın 13 görebilirız belkı

Sayfa 22/863 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •