Sayfa 270/863 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by dıpdıp Yazıyı Oku
    Biliyorum bu forumda hisse hakkinda olumsuz birsey yazmak ve hisseyi sattigini soylemek ( bir kac maganda tepki gosteriyor. Diger hisselerin forumunda boyle birsey gormedim. Neyse...) yasak sanirim ama ben de dun itibari ile elimdeki hisselerin hepsini cikardim. Ocak ayi ile baslayan hareketler normal degil ve bu hareketlerle yatirimci cekmesi zor bence. Spek arkadas hisseyi surmek yerine milletin eline vermeyi tercih etti. Sirket de sagolsun yatirimciyi korumak yerine beter olsun demeyi tercih etti. Yine de iyi para kazandik. Kalan arkadaslara bol sans. Cunku kumar hissesi gibi hareket ediyor ihtiyaclari olacak.
    Hisse ile ilgili yapılan Ali cengizler vs vs.söylediklerinizin çoğuna katılmakla birlikte bu hisse ucuz...
    her yönüyle.
    Piyasa değeri 600 trilyon olur mu? Çöp hisseler milyar dolarlar da.
    F/K değerleri ise neredeyse bu hissenin 3/4 katı yukarda geziyorlar. Neyse biraz daha bekleyecegim.

Bu satışlar, ardı ardına gelen satış haberleri .bu işte bir hinlik var.

Sizin adınıza sevindim.
    İnşallah kazandığınız paralarla güzel bir yatiriminiz olur. Bereketli olsun..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Hisse ile ilgili yapılan Ali cengizler vs vs.söylediklerinizin çoğuna katılmakla birlikte bu hisse ucuz...
    her yönüyle.
    Piyasa değeri 600 trilyon olur mu? Çöp hisseler milyar dolarlar da.
    F/K değerleri ise neredeyse bu hissenin 3/4 katı yukarda geziyorlar. Neyse biraz daha bekleyecegim.

Bu satışlar, ardı ardına gelen satış haberleri .bu işte bir hinlik var.

Sizin adınıza sevindim.
    İnşallah kazandığınız paralarla güzel bir yatiriminiz olur. Bereketli olsun..
    Sirket potansiyeli ile kesinlikle bu degerleri haketmiyor. Ama yonetimi kesinlikle yatirimci dostu degil. Istedigi kadar kar yapsin malesef bu piyasada tum hisseler hakettigi fiyatlarda degiller. Ocak basindan beri yapilan sey toplanmis mali gunlukculere dagitmakti. Sanmiyorumki kisa vade de tekrar toplayim hisseyi yukariya sursunler. Illaki yukari gider bence de ama bekletecekler bir sure...

3. %26 gibi gözüküyor. Dün is, mery , yatırım iyi 650 bin civarinda mal satmıştı ve bugün meriy sattığı 100 bin hariç. .
    yabancida pek sıkıntı yok onlar satarlarsa asil sorun o zaman baslar devammm üzme canini üstat

4. Vermeduler abi hani 15 altı kademeli dedik ne 15 var ne kademe var ekranda nasip ya giderse gitsin düşerse de düşsün giderse mal var düşerse de ek yapacak para var kendi bilir temel olarak kağıt çok ucuz.
     Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Volkan Konak "Elumuze verdiler" bundan sonra sık sık dinleriz...

5. https://i.hizliresim.com/mXYPVP.png
    Adamlarda film çok citi satıyor zannedersin hop başka hesaptan virman gelir..yarın ki fon ortak satışı kimden çıkacak bakalım ...hisse ucuz yolu uzun...

6. https://i.hizliresim.com/EOaqYn.png
    Perşembeden pazartesiye işlemler kime gitmiş..

7. Dolar 5.90..iran-abd olayı da bir şekilde atlatıldı..endeks yarın %1 alıcılı açar..

8. Kağıt kısa zamanda yukarı yapacak gibi hiç durmuyor!!lakin elinde mal olan ky malını kolay yem etmesin her inişin bir çıkışı vardır elbet.bilançoya kadar sabır derim inanın elimde 12bin lot civarı var ve satmayada niyetim hiç yok.

Sayfa 270/863 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •