Sayfa 276/863 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yeni bir şey değil üstad dün yasak yiyen ihlas manipülatörlerinin kağıtları. Dünkü toplam zaten 200+ bin idi.
    Bizden iraq olsunlar

2. İnşallah 18 i taban yapmışızdır. Bir daha 17 leri 16 ları görmeyiz. 18 den güç toplasın..

3. 9 lardan 18/20 lere cıktığına göre 18/19 danda 38/40 neden olmasın...Mayıslar bizim...

Bence bu kavşaklarin satış dalgası hala bitmedi
    Aksama -lere dalabiliriz. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Bence bu kavşaklarin satış dalgası hala bitmedi
    Aksama -lere dalabiliriz. Ytd.
    Suan 10/1 değil 15/2 şubat olsa herkes gucunun yettiğince girerdi kağıda..Yaz geliyor yaz...

Millette ucuzdan almaz almaz 18 de yüzüne bakmaz 23 te atlar içeri
    Alip destek olan yok kağıda ...

Neden 15 Şubat dediniz bilanço yaklaşacagi icin mi ?

7. Eurobondlar; güvenilir olmaları ve vergi avantajı sunmaları ile dikkat çekerler. Portföyün dengeli bir şekilde taşınabilmesini sağlarlar. Şimdi çok merak edilen bu enstrümanı daha yakından tanıyalım.
    Eurobond Nedir? Yatırımı Nasıl Yapılır?
    Alternatif yatırım araçlarından birisi de Eurobond’dur. Bir diğer ismiyle Avrovil olarak da bilinirler. Ülkeler dış borçlanma için Euro, dolar gibi işlem hacmi yüksek döviz cinsinden borçlanma senedi ihraç ederler. Dolayısıyla Eurobond da borçlanma senetlerinden birisidir.

VİOP İşlemlerini Risk Almadan Demo Hesap ile Hemen Öğrenin!
    Bilgi Almak için Tıklayın.

Devlet veya şirketlerin, kendi ülkeleri dışında kaynak sağlama amacı taşırlar. Uzun vadelidirler ve uluslararası piyasalarda yabancı para birimleri üzerinden satışa sunulurlar. Büyük miktarlı yatırımlarda alımı, düşük riskleri ve vergi avantajı nedeniyle tercih edilmektedir.

Alım – satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu; değerinin, satış işleminin gerçekleştiği gün, piyasa değerleri üzerinden hesaplanmasıdır. Ayrıca son faiz ödeme gününden satış işleminin gerçekleştiği güne kadar biriken faizin göz ardı edilmemesi gerekir.

Eurobond Nedir?
    Eurobond Nedir?
    Bir şirket veya ülkenin yabancı para birimi cinsinden yurtdışında borçlanması amacıyla kullanılan borçlanma senetleridir. Bu enstrüman ile borçlanma, yabancı olan bir veya birkaç banka aracılığıyla gerçekleşmektedir.

Bist 30 endeksine kaldıraçlı yatırım yapın!
    Türkiye’de Eurobondlar; Japon yeni, dolar veya Euro gibi para birimleri üzerine hazırlanmaktadır.

Oldukça cazip yatırım araçlarıdırlar. Getirilerinin yüksek olması ve vergi avantajının bulunması, yatırımcılar için tercih sebebidir. Ayrıca yabancı dövizin getirdiği avantajlar da bulunmaktadır.

Doğru noktalarda alım – satım yapıldığında oldukça iyi bir getiri sağlar ve kupon ödemeleri yüksektir. Ayrıca mevduatlara göre daha avantajlı görülürler. Çünkü vadesi gelmeden mevduat hesabından para geçmek herhangi bir getiri sağlamaz. Ama Eurobond, vadesi gelmeden önce satılabilir ve yatırımcıya o güne kadar elde edilen getiriyi vermektedir.

https://borsanasiloynanir.co/eurobon...nasil-yapilir/

Klimasan fazla nakitinin bir kısmını eurobondlarda değerlemektedir arkadaşlar....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 276/863 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •