Sayfa 312/863 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Olur mu kendisi büyük yatırımcıdır. Yeri geliyor 100 kademe kaldırıyor ama 2019 4. Çeyrek karının baz etkisinden dolayı f\k da hafif yukarı yönlü hareketin hisseyi 13 e düşüreceğini sanıyor . Bunu da bir tek kendisi görüyor ve klimasan yatırımcılarının geleceğe mesela 2020 son çeyreğe göre değil sadece 1 ay sonra açıklanacak bilançoya göre yatırım yaptığını düşünüyor. Hakikaten ya f\k 4. Çeyrek sonunda 5 olsa ne olur 7 olsa ne olur.

metalfrio on nm (FRIO3) günü 61 brezilya reali ile günü kapattı. https://tr.investing.com/equities/metalfrio-on-nm
    1 brezilya reali =1.4081 tl. https://www.dovizkurlar.nm-devises.c...lya-reali.html

1 adet frio3=61*1.4081= 85.8941 tl.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3. Borsada olmaz dediğim hiç bir şey yok sonuçta bu bilanço ile bu kağıdın 9 liraya gitmesi de inanılmaz ötesi ama oralardan alışlarım var oluyor yani iddia etmem. Olursa ama mal alırım
     Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Olur mu kendisi büyük yatırımcıdır. Yeri geliyor 100 kademe kaldırıyor ama 2019 4. Çeyrek karının baz etkisinden dolayı f\k da hafif yukarı yönlü hareketin hisseyi 13 e düşüreceğini sanıyor . Bunu da bir tek kendisi görüyor ve klimasan yatırımcılarının geleceğe mesela 2020 son çeyreğe göre değil sadece 1 ay sonra açıklanacak bilançoya göre yatırım yaptığını düşünüyor. Hakikaten ya f\k 4. Çeyrek sonunda 5 olsa ne olur 7 olsa ne olur.

4. Savaş çıkarsa/Seçim olursa olur niye olmasın .Sanki diğer kağıtlar yerindemi sayacak.Her bilanço döneminde bu tür yazılar çıkar.yazanda mal varmı ona bakmak lazım.

5. 15,78 altına sarkacağını düşünmüyorum bende , zaten 16-20 arasında onu fiyatladılar , bilanço sonrası buda ortadan kalkacağı için 25 üstüne kalıcı olarak yerleşecektir diye düşünüyorum ama iyide bir kar gelirse ki benim umudum var daha farklı olur inşallah , sonra iyi bir temettü veya kapasite artırıcı iyi bir haber sonrası malum , ama bu gerizekalı yönetimin alangirli işler yapmaması lazım , nede olsa şirketin başında iyi eğitim almış ama beceriksiz bir başkan var , bir de onun yamağı cfo var , allah klimasanı bu ikisinden korusun

6. Sn İbagatir 15.78 altına düşmez derken gizli bir düşüş bildirimimi yapmak istediniz.Sonrada 25 lerden bahsediyorsunuz.Dokunmayin yanarsinz derken almazsanız da üzülürsünüz anladım.Ne dersiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sn İbagatir 15.78 altına düşmez derken gizli bir düşüş bildirimimi yapmak istediniz.Sonrada 25 lerden bahsediyorsunuz.Dokunmayin yanarsinz derken almazsanız da üzülürsünüz anladım.Ne dersiniz?
    😂 13 lafları dolaşınca yazmak istedim , yükselişten yanayım , bu seviyelerde gidecek olursa bilançoya kadar panik satış vb aşağıya sarktığında bu seviyeleri görecektir en düşük anlamında 15 ler eğer bilanço kötü gelirse ben beklemiyorum bilançonun kötü olmasını ,genel kurul ve temettü zamanları geliyor artık millet bekleyecektir , bundan dolayı satışta sert olmayacaktır bence, göstergelerde sıkıntı yok , 2020 için klimasan anlamında olumsuz bir durumda yok şu an zaten hak ettiği değerler minimum 25 -30 arası ama biz bu seviyelerde sürünüyoruz rezaletten başka birşey değil , şubattan sonra bu seviyelere hızlı bir şekilde gelip yerleşecektir artık , ama 1 tl minimum bir temettü herşeyi değiştirir bence, daha farklı yerlerde olabilir , temettü verimi yatırımcı nezdinde çok önemlidir

hissedeki kar ve fiyat beklentilerim

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 312/863 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •