Sayfa 318/863 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku

@cahilcuhela kardeşim kızma bana
    Bu tablonun güncel halini gönderebilir misiniz ?

3.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Teşekkürler , sn Serdar Kazancı sağolun

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aman bu spek ile didişmemek lazım...akrep dostumu bile iki günde yedi bitirdi bu spek canavarı...en iyisi ölü moda geçmek...
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Valla, o arkadaş çok heyecanlı görünüyordu , 2 günde soluğunu kestiler 😂
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aslında akrep dostum çok kaliteli vede başarılı bir arkadaşımızdır...ama bu spek bir çok kişiyi burada susturmuştur yapacak bir şey yok..bir süre acımızı çekecez...
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tek kalemde çok yüklü aldıysa, malı kusturana kadar bu rallide aşağı sürmelerine inanın zerre şaşırmam. Bol kazançlar iddialı bir arkadaştı bence geri gelip yazacaktır.
    Kekom dostum ueni gördüm mesajı akrebi bir salağ oğlan susturabilirmi yaaaa ayıp ediyon akrep bunla dalga geçiyor sadece cumartesi 5 günlük yıllık izin alıp tatile geldim o yüzden hiç bakmıyorum trade amaçlı bile perşembeden itibaren yazılarım ve spekle didişmem başlar herkese hayırlı jazançkar spek oğlan cuma günü gelip kafana pis vuracam haberin ola en az 5000 lot alıcak
    ytd deli saçmasıdır

5. Klimasan demekki kar etmese çöp hisse olacakmış. Benzer sektörde Alarko carrier 10 trilyon karına 746 trilyon piyasa değerine ulaşarak klimanın üzerine çıkmış.
    Klimasan hep arıza hep sorun.
    Yıllar geçti hissede dönen dolaplar hiç bitmiyor. Kurumsal bir hisse kimliği kazanamıyor.
    Yetmemiş gibi eurobond zararları ile ilgili haberler ayyuka çıkmış. Şirketten tek kelime açıklama yok.
    Birde bilanço öncesi yabancı satışı ayrı bir garabet. Neden satış neden şimdi. Bu kadar beklentiye rağmen. Heleki en iyi dönemlerin başlangıcında. Sorular sorular deli sorular.
    Klimasan hiç birgün güven vermedin vede vermiyorsun. Hisse fiyatı bizleri aldatmasın. Baska bir yönetimin elinde olmuş olsaydı bu bilanço ve piyasada 30 TL üzeri olmalıydı. Neden olmadı veya olmuyor. Yazık..
    Son düzenleme : Belekkimi; 20-01-2020 saat: 22:19.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Yatırımcı ilişkilerinden Serkana sorsan bilanço ile cevabi vereceğiz der mi?

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerinden Serkana sorsan bilanço ile cevabi vereceğiz der mi?
    Yanlış hatırlamıyorsam 9 aylık bilançoda da öyle demişti.
    Desenize eğer 9 aylık gibi bir cevap vereceklerse vay halimize.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Bu işin içinde yabancı fon da var bence , amaç hisse toplamak olabilir her nekadar yabancı satışı var gibi gösterip , enver ve yabancı fon aynı taraf bunlar bence , hisseyi neden 16-20 arasına hapsettiler , eğer enver boşalttıysa hisseyi ve fonda boşalttıysa hisseyi nereye gitti bu kadar hisse ve bu hisse neden 17-18 altına gitmiyor bu kadar büyük çapta satış olmasına karşın , bu eurobond zararı olayı yeni bir olaymı kaç senelik olay neden şimdi çarşaf çarşaf yayınlanıyor , bugün tüm hisseler yeşil bu kırmızı ve düşüş yüksek tuhaf değilmi ? mal çıkmak isteyen bir adamın salak olması lazım böyle bir günde hisseyi indirmek , böyle bir günde hisseyi genelin tersine çevirirsen güvende gider zaten elindekileride çıkamazsın algıyı niye bozacaksınki kafaya koyduysan hisseleri çıkmayı eğer , gırtlağına kadar borç içinde ve dünya kadar zararı olan şirketler bile yeşil bugün bu ise malum 😂 şaka gibi , şirketten bir tane açıklama yok eurobond ile ilgili neden acaba ?

Sayfa 318/863 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •