Sayfa 321/863 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Sektörümüzdeki sezonsallık sebebiyle 3.çeyrek ciromuz ve karlılığımız , diğer çeyrek dönemlere göre azalış göstermektedir. Geçmiş 5 yıllık finansal tablolarımızı incelerseniz , hemen hemen her yıl aynı etkiyi görebilirsiniz. Bu sebeple, 3.çeyrekteki karlılığın düşük olması bu yıla özgü değil, bulunduğumuz sektörün sezonsallığı sebebiyle çok uzun yıllardır bu şekildedir.

12 No lu dipnotlarda detaylı bir şekilde açıkladığımız üzere, şirketimizin yurtdışı satışlarının toplam satışlar içindeki payı, geçen yıla kıyasla önemli ölçüde artmıştır.

Şirketimizin Eylül sonu itibariyle Eurobond zararı sözkonusu değildir. 13 No’lu dipnotta da görüleceği üzere, yatırım faaliyetlerinden gelirler kaleminde 61.5 mn TL gelir, yatırım faaliyetlerinden giderler kaleminde ise 11.0mn TL gider sözkonusu olup, net gelir 50.5mn TL dir.

18 No lu dipnotta detaylı bir şekilde açıklandığı üzere, kurlardaki %10 artış ve düşüşün net kar üzerine etkisini görebilirsiniz.

Saygılarımızla

bir kaç gün önce gönderdiğim e-maile verilen cevaptır arkadaşlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. her şey çok açık net ,Genel kurulda yüksek oranlı temettü ve bedelsiz e hazırlandıklarından patronlar
    Her türlü oyunu son kozlarını deniyorlar sermayenin-nakitin Dağılmaması için binbir oyunla hisseleri topluyorlar,fonlar aracılığıyla malum büyük bankamızla birlikte elele kol kola
    Bu süreçte sabırlı olmak elimizdeki hisseleri kaptırmamak Ekrana ve foruma daha az bakmak en doğrusu psikolojiye oynuyorlar forumda en sadık arkadaşlar bile satsakmı acaba noktasına gelebiliyor
    50/75 yolculuğunda böyle sıkıntılar olacaktır

3. 50 -75 aralığına gelirse beni bir daha buralarda göremezsiniz. Tosuncuk gibi urugaya gidicem .

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında şirketin üzerine çoook gidiliyor diye düşünüyorum. Ben seviyorum klimasanı
    Adamlar kar etmiş neden az kar ettiğinin açıklamasını yapıyor gerçekten harika

Teşekkürler sayın Keko

Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    her şey çok açık net ,Genel kurulda yüksek oranlı temettü ve bedelsiz e hazırlandıklarından patronlar
    Her türlü oyunu son kozlarını deniyorlar sermayenin-nakitin Dağılmaması için binbir oyunla hisseleri topluyorlar,fonlar aracılığıyla malum büyük bankamızla birlikte elele kol kola
    Bu süreçte sabırlı olmak elimizdeki hisseleri kaptırmamak Ekrana ve foruma daha az bakmak en doğrusu psikolojiye oynuyorlar forumda en sadık arkadaşlar bile satsakmı acaba noktasına gelebiliyor
    50/75 yolculuğunda böyle sıkıntılar olacaktır
    Şirket Yönetim Kurulumuz, hissedarlarımıza 2018 yılı net dağıtılabilir karından karşılanmak
    üzere 7.920.000 TL brüt nakit temettü ödenmesine ve bakiye 49.514.980 TL'nin ise
    dağıtılmayıp olağanüstü yedek akçe olarak ayrılması hususunun Olağan Genel Kurul'un
    onayına sunulacaktır.
    Yapılan oylama sonucunda "Kar payı teklifi" oybirliği ile kabul edilmiştir.

Geçen sene bize koklatmadılar bu sene bekliyoruz inşallah

6. Deneme icin az bi lot alış girdim 18280 vermediler...bekliyoruz...niyetleri belli olur.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. Giprasacak

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Giprasacak

Hissettim onun için alış yazdım 18300 iken...hemen kaldırdılar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 321/863 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •