Sayfa 322/863 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. şu borsa gündemde çıkan eurobond haberlerinin çakma olduğunu anlıyoruz...birileri milleti dökmek için kullandı bu haberi galiba...bu haber ile hisse en az %8 geriledi..şimdi bu haber yüzünden satanlar mallarını geri yerine koymaya çalışacak...tabi koyabilirlerse ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Hissettim onun için alış yazdım 18300 iken...hemen kaldırdılar..
    Teknik bir tarafa tamamen hissiyata bağlı hareket ediyor

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Mavili abinin yeşile kafa atmasını bekliyorum

Sayın Sekiz, enveri tahtadan tamamen kovduk mu acaba ne dersiniz ?
    Ve beklenen kafa geldi
    Biraz yamuk attı ama olsun kafa kafadır

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şu borsa gündemde çıkan eurobond haberlerinin çakma olduğunu anlıyoruz...birileri milleti dökmek için kullandı bu haberi galiba...bu haber ile hisse en az %8 geriledi..şimdi bu haber yüzünden satanlar mallarını geri yerine koymaya çalışacak...tabi koyabilirlerse ??
    Çakma değil aslında. Eskiden zarar yazdık bu eurobond yatırımlarından. Gereğinden fazla bi yatırım olduğunu düşünüyorum. Tabi şirket yatırımını yaparken istediğini yapabilir.
    Şimdi haberlerin çıkma sebebi ise twitterda Bigtrader diye biri var o geçmiş zaman bilançolarını incelediğinde görmüş bu eurobond yatırımlarını
    Borsa gündeme filanda haber oldu bence Bigtrader yaptırdı haberi
    Bigtrader'ın dediği gibi Türkiye'den dışarı para kaçırdıklarına da inanmıyorum bu arada

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Ve beklenen kafa geldi
    Biraz yamuk attı ama olsun kafa kafadır
    Kafayı öyle bir atacakki..vermediler bizim 2000 lotu nimissizlar. Kısa günde 1 TL atardık. .
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Çakma değil aslında. Eskiden zarar yazdık bu eurobond yatırımlarından. Gereğinden fazla bi yatırım olduğunu düşünüyorum. Tabi şirket yatırımını yaparken istediğini yapabilir.
    Şimdi haberlerin çıkma sebebi ise twitterda Bigtrader diye biri var o geçmiş zaman bilançolarını incelediğinde görmüş bu eurobond yatırımlarını
    Borsa gündeme filanda haber oldu bence Bigtrader yaptırdı haberi
    Bigtrader'ın dediği gibi Türkiye'den dışarı para kaçırdıklarına da inanmıyorum bu arada
    ama bu yıl eurobondlardan kar yaptığı anlaşılıyor..neden bu yılı kast ederek yazdılar ki ?? millet o haberden sonra lanet edip hissesini sattı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ama bu yıl eurobondlardan kar yaptığı anlaşılıyor..neden bu yılı kast ederek yazdılar ki ?? millet o haberden sonra lanet edip hissesini sattı...
    Vallahi orasını neden yaptı bilmiyorum abi
    Twitter fenomenlerini de zerre sevmem(pirikaptan,derinhisse hariç)

Bir de ben iş yatırım kullanıyorum yatırım hesabındaki paranın bir kısmı bloke tutarı olarak gözüküyor. Bu ne demek acaba bilen var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Vallahi orasını neden yaptı bilmiyorum abi
    Twitter fenomenlerini de zerre sevmem(pirikaptan,derinhisse hariç)

Bir de ben iş yatırım kullanıyorum yatırım hesabındaki paranın bir kısmı bloke tutarı olarak gözüküyor. Bu ne demek acaba bilen var mı?
    Musteri hizmetlerini arayıp iptal ettirebilirsin. Bende de öyle bir muhabbet vardı. Hisse satınca para hesaba gecmiyirdu.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 322/863 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •