Sayfa 334/863 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Türk hisseleri beleş demiştik hatırlarsan sen gittin $ yatırım yaptın
    Paradan yatırım aracı olur mu?
    Cool korkutuyor beni , özellikle klimasan ile ilgili kısım , yok yok cool kesinlikle enverin kankası ,hedef fiyatıda öğrenmiş 😂

2. Dostum temelin bozulduğu filan yok. Dolar düştüğü halde gümbür gümbür artan satışlar var nesi bozmuş... fabrika tam kapasite çalışıyor yetmiyor kapasite artırıyor, yetmiyor gidiyor yan arsayı da alıyor ki 2 3 seneye oraya da fabrika kursun. Tam bir uzun vade büyüme hissesi bu kadar okuyup edip satıp gidip dolar almana hala hayret ediyorum...
     Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Allah aşkına sen inanıyor musun borsadaki dalavereye? Ülkenin hangi temel göstergesi destekliyor? Hikaye ne? Manipülasyon tamamen, temeline inanmadığım şeye yatırım yapmam ben.

Klimasanı da temel bozulduğu için verdim. Hedef fiyatı önceden öğrendiğim halde hareketin içinde durmadım. Dedikleri fiyatı da gördü yani.

bir kaç gündür dar bir alana sıkışıp kaldı.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. Bütün aracı kurumlar 140.000 lerden bahsediyor cool manipülasyon diyor , ne diyelim

5. serdar kardeşim
    grafik paylaşıp yorum yapabilirmisin.

6. Ucuz büyük kağıtlar var. Batık olup 3 5 10 a katlayan saçma sapan kağıtlar var. Çok dikkat edilmesi gereken zamanlardayız.
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bütün aracı kurumlar 140.000 lerden bahsediyor cool manipülasyon diyor , ne diyelim

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Türk hisseleri beleş demiştik hatırlarsan sen gittin $ yatırım yaptın
    Paradan yatırım aracı olur mu?
    AKP'nin gidişinin sancılı olacağı ve giderayak ülkeyi daha da dibe çekeceklerini düşünüyorum, ona göre pozisyon aldım başka senaryosu olan farklı pozisyon alabilir. Beleşin beleşi vardır 2001'de 2009'da sen de görmüşsündür.

8.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Dedin mi demedin mi
    Ah be üstadım su forum dile gelse neler der neler
    Adam 2,99 FK'lı klimasana nominal hedef verdin yazıyor bana... Ben onu yazdığımda 2,99 FK mı vardı? Gırtlağa kadar döviz borçlu bilançosu zarar bir şirket vardı ortada. Buralar hep dutluktu o zamanlar...

Sayfa 334/863 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •