Sayfa 350/863 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    24 dünde 18,300 ken bu kadar olumsuz yazı yazıyorsun hisse 19,700 deniyor şimdi 19,400 de bence biraz haksızlık yapıyor ve heyacanlı davranıyorsun ama yazdıklarına lütfen dikkat et senden etkilelenen biri olsa 18.300 den satmıştı herkese hayırlı kazançlar
    Bunlar hissenin günlük rutin hareketleri sen geleli 1-2 hafta oldu geçmişini pek fazla bilmiyor olabilirsin hissenin , söylediklerim %100 doğru olan sözler , heyecanlı davranan sensin görüyoruz 1,5 senedir taşıyorum ben bu hisseyi onun için bu tür kelimeleri kullanma , 19 lardan millet hisse almayın 17lere gelecek derkende kaç defa yanıltmadı bu hisse beni , normal bir hisse olsa şu an en az 25 civarı olması gerekiyor , hissenin gözü hep aşağıda , yani bizim ki veryansın , zaten hisseden beklentim olmasa 1 dakika bile durmam burada , birde bu forumda hisseyi en çok savunanlardan biriyim dir ben , kaç defa ceza yedik bu forumdan onun için 😂

2.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bunlar hissenin günlük rutin hareketleri sen geleli 1-2 hafta oldu geçmişini pek fazla bilmiyor olabilirsin hissenin , söylediklerim %100 doğru olan sözler , heyecanlı davranan sensin görüyoruz 1,5 senedir taşıyorum ben bu hisseyi onun için bu tür kelimeleri kullanma , 19 lardan millet hisse almayın 17lere gelecek derkende kaç defa yanıltmadı bu hisse beni , normal bir hisse olsa şu an en az 25 civarı olması gerekiyor , hissenin gözü hep aşağıda , yani bizim ki veryansın , zaten hisseden beklentim olmasa 1 dakika bile durmam burada , birde bu forumda hisseyi en çok savunanlardan biriyim dir ben , kaç defa ceza yedik bu forumdan onun için ��
    pardon özür dilerim abi mekan sahibiyim diyorsun yanii ))
    benimki makara yazdığım hisselere bak fazla değil 1 hafta sonra ne kadar kar bırkıyor neyse yanlış anlamışım kusura bakma
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    pardon özür dilerim abi mekan sahibiyim diyorsun yanii ))
    benimki makara yazdığım hisselere bak fazla değil 1 hafta sonra ne kadar kar bırkıyor neyse yanlış anlamışım kusura bakma
    😂😂 ne diyelim klimasan keyfini bozmaz inşallah

4. Son 3-4 gündür dik duruyor. 2 hafta önceye dönsek bist %1 düzeltme yapsa bu 4 düşerdi.. Şansımız bist bozdu trend devam etse şu an kesin 20 üstüydü.

5. Her ne kadar sene başında beri 4 liralardan,
    18 liralara gelmiş olsa da...
    Temel verileri ile gelmiştir...
    Hatta bu verilerle yazıldığı gibi 25-30 ları rahat hak etmekte...
    Ama bu sene bistte hiç kimsenin beklemediği,
    Ve daha önce benzeri de bulunmayan bir ralli yaşandı...
    Bir dostum buna "çöp hisse rallisi" demişti...
    Gerçekten de öyle oldu...
    Belki Klima zararda olmuş olsaydı,
    O zaman da çok daha yüksek fiyatlarda olabilirdi...
    Yüzüne bile bakılmayan bir çok hisse 1 e 4-5 yaptı...
    Baba ve sağlam hisseler bundan maalesef nasiplenemedi..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Çünkü borsa üstadları millete hızla yukseltebilecekleri hisseleri aldirdilar
    Artık kimin elinde patlarsa
    Klmsn da yabancı geri dönecektir
    Hem de daha iştahlı
    Hele kâr Akbankin dedigi gibi gelsin

7. 2 aydır yaşanan değersiz hisse rallisinde kuruş etmeyen hisseleri 10tl lere 50000-100000 takipçili
    Kuş sitelerinde önererek getirdiler klimasan ıda bu furyaya sokmak istediler ancak patron ve bilinçli yatırımcıları ile fonlar müsade etmeyerek olacak ky kıyımına klimasanı alet ettirmediler bu nedenle yüksek oranlı temettü ve bedelsiz verecek hissesini toplama arzusunda olan bu kesim ky için faydalı oldular patronları tebrik etmek lazım bu konuda
    Herzaman yükleniyoruz ama bu ortamda doğru strateji ile hisselerini korudular zaten sabıkalı olan klms için yeni bir dönemin başladığınıda gösterdiler

biraz daha yukarı yönlü hareket etse günlük macd () yukarı yönlü kesecek. 19.30 / 19.32 aralığında gezindikçe günlük macd () kesişmesi başka güne kalır.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 350/863 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •