Sayfa 374/863 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Son zamanlarda sürekli klimasan hakkında tek seferlik kar etti, yatırım faaliyetlerinden yüksek kar geldiği için böyle oldu, doların bu atağı sayesinde bu kadar yüksek kar geldi tek seferlik olacak yazıları görüyorum sağda solda.
    Şimdi mali tablolara bakınca Allah Allah diyorum ben mi hafife alıyorum bunlar mı abartıyor ?

2. satırda excelde yatırım faaliyetlerinden gelen net kar zararı hesaplattım.
    2019/9 2018/12 2017/12 2016/12 rakamları görünmekte .
    Tamam finansal yatırımlardan yüzdelik olarak çok iyi bir kar rakamı gelmiş olsada geçmiş senelerde de zaten benzer karlar elde edilmiş. Hatta 2016 yılına bakılırsa 53 milyon ... o zaman ki kura göre kac milyon $ ediyor ... el insaf yahu ilk kez mi yaptı bunu bu şirket ..

Net yabancı para pozisyonlarında 2018/12, 2019/3 ve 2019/6 mali tablolarında (hedge dahil) -56 milyon açık , 2 milyon ve 11 milyon fazlalık var.
    Faaliyet dışı finansal giderde ciddi bir azalma olmuş tamam da bunu da çok görmeyin be e yani bi zahmet şirketin riski erken tespit bölümü çalışsın.
    Başkanları Gamze Hatice Cizreli bu arada çok başarılı bir iş kadını, kendisini tebrik ederim

Neden kimse yurt içi ve özellikle yurt dışı satışlarının ne kadar büyüdüğünü göremiyor ...
    Neden kimse ülkenin bu durumdan çıkması için mecburen ihracata yönelmesi gerektiğini ve teşvik etmesi gerektiğini göremiyor ..
    Neden kimse bu firmanın yapmış olduğu %15 üretim kapasite artışını göremiyor ..
    Ya da görüyorlar da görmezden mi geliyorlar anlamadım ...
    Yazdıklarımda hatalı bir yer varsa paylaşır mısınız acaba ben mi yanlış düşünüyorum diye şüphe etmeye başladım da

Ne güzel bırak görmesinler.
    Senet 1,5 senedir olması gerekenin 6 ay gerisinden geliyor.
    Bu beni hiç rahatsız etmiyor.
    Ben kahvemi içip günde 2 defa ekrana bakmaya alıştım.
    Hatta bazen aşağı inişlerde ( 2 kez yapabildim) az da olsa lot sayımı arttırdım.
    Az sayıda oldu çünkü hepsini satmaya kıyamıyorum.
    Ama bu sene ağustosta 2. çeyreği görmeyi çok istiyorum.
    Umarım hepimizin beklentileri gerçekleşir.
    Bu yazı yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
    Ayrıca her koyun kendi bacağından asılır.
    Yeter ki asıldığımızda arkada bir maydanoz demeti olmasın...

2. Merılll teyze tahtaya gırdı....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Hatip Agamin bizlere mirası klimacan im beniiiim

Kir artık 23.00 u

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    22:18 Tum zamanların en yüksek kapanış rekoru muz hayırlı uğurlu olsun

Bugünden sonra her yükseliş yeni rekorlar olacak .
    22.18 kapattığı gün çok önemliymiş .23.30 sadece gün içi gördüğü rekor .Önemli olan günlük kapanislardir ve artık Bugün üst üste 3.kez tüm zamanların kapanış rekoru kirilmus olacak inşallah ı

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Enver Ağam sen gerçek bir ky dostusun.Senin değerini biliyorum.İsini bilen senin hisselerinde parasını katladı.

Klimasan da da sabredecegim .Vadem 2 yıl.

Hedefim öncelikle bilançonun hakkı olan yüksek fiyatları görmek.Ardindan da uyanık ,ucana atlayan ,teknik hastası ,pasta hastası ,bedelli,bedelsiz hastası vs vs tüm ky larin katıldığı BALON PATLATMA FİYATLARİ
    Vay bede.Daha bilanço nun ederi fiyatlara bile gelmedik .Bir de balon patlatma fiyatlarını düşünemiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ben başka bir hesap yapmıştım .Ederi bu ise 40-50 aralığı görülmeli orta vadede demiştim.Ama yatırım tavsiyesi değildir aman ha....!!!!!
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Nerdesin Yamanlarin GAFUUUUUUR?

Kesin ceza aldı ve mapusta
    Nerdesin Hatip Ağam 2 gündür? Kesin ceza aldin ve mapustasin

Hatip Ağam seni hissenet yönetimi 15 brüt takasa almış kesin.Dikkat et ,bir sonraki sefere tek fiyat ve internet yasağı cezası var.

7. Gaffur sende bir balonsun, yaman agana söylıyımde sopanı eksik etmesin, dayak yemeyınce sapıtıyorsun sen..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Nerdesin Hatip Ağam 2 gündür? Kesin ceza aldin ve mapustasin

Hatip Ağam seni hissenet yönetimi 15 brüt takasa almış kesin.Dikkat et ,bir sonraki sefere tek fiyat ve internet yasağı cezası var.
    Sonrasında da kottan atacaklarmış dıkkat et, sana bulaşmayım koranavırus var sizde mazallah benıde alırsınız karantinaya ...

Sayfa 374/863 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •