Sayfa 393/863 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Ayrıca hektoral dostum, eğer sattıysanda Bolinger bandı var buna bak üst - alt - orta band bu aralık içinde alım - satım yapmaya karar ver , üst bandda 1-2 defa deneyip atamıyorsa yukarıya bir geri dönüş olup iyi ihtimal orta banda kötü ihtinal alt banda kadar geri çekilip güç toplamaya çalışır teknik olarak hisse bunun yanına ekstra srsı , ccı birkaçı bunlarada bak ona göre destekli bir karar ver bence , bu hissenin artık önünde %40-50 marj var yanlış karar verirsende bir sonrakinde telafi edersin , 22 den satıp 21 den almak çok mantıklı değil , bende trade yapabiliyorum demekten başka birşey değil 😀ha çok yüksek hacimle yapıyorsan bilemem orası ayrı
    Ha birde klimasan var ayrıca buna indikatör mindikatör işlermi ona da sen karar ver 😂😂😂

2. Alo bak endeks uçtu, kaptırdığını boşver sen kapacaklarınla uğraş... Böyle yaparak bır yere varamazsın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Ayrıca hektoral dostum, eğer sattıysanda Bolinger bandı var buna bak üst - alt - orta band bu aralık içinde alım - satım yapmaya karar ver , üst bandda 1-2 defa deneyip atamıyorsa yukarıya bir geri dönüş olup iyi ihtimal orta banda kötü ihtinal alt banda kadar geri çekilip güç toplamaya çalışır teknik olarak hisse bunun yanına ekstra srsı , ccı birkaçı bunlarada bak ona göre destekli bir karar ver bence , bu hissenin artık önünde %40-50 marj var yanlış karar verirsende bir sonrakinde telafi edersin , 22 den satıp 21 den almak çok mantıklı değil , bende trade yapabiliyorum demekten başka birşey değil ha çok yüksek hacimle yapıyorsan bilemem orası ayrı
    Çok yüksek lotla değil ortak bizimki fantezi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alo bak endeks uçtu, kaptırdığını boşver sen kapacaklarınla uğraş... Böyle yaparak bır yere varamazsın..
    Bunun endekse alerjisi var , klimasan endeksten felen hoşlanmaz ters buna , klimasan endeks uçuyorsa ters tarafta uçması lazım , malum endeks üstü bir hisse bu

5.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Çok yüksek lotla değil ortak bizimki fantezi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O zaman keyfine bak dostum 😀

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Ah be hocam almayın diyoruz gelecek diyoruz aşağıya 19 u da görecek
    Bolinger her zaman işleseydi etrafta milyon tane milyoner olurdu
    Ben sadece bant genişliği 0.15'den küçük olduğu zaman ve bantlarda paralel oluşum olduğu zaman dikkate alıyorum.
    Zaten John Bollinger'da her zaman bolinger bantlarına göre işlem yapmıyor.
    Onun da kendine göre stratejileri var ...

En karlı işlemlerimi her zaman
    Herkesin sattığı yerde alarak ve herkesin aldığı yerde satarak gerçekleştirdim
    Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Ben sadece bant genişliği 0.15'den küçük olduğu zaman ve bantlarda paralel oluşum olduğu zaman dikkate alıyorum.

Saygılar
    E ben oldum işte , 😂

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Saygılar
    Bende zaten sadece buna göre hareket et demiyorumki 😂 , tek başına hiçbir indikatör yeterli değil , birkaç indikatör ile çaprazını yapacaksın teyit için , o zaman güzel sonuçlar çıkıyor mesajımdada yazmıştım örneklerini ,indikatörleride % 100 doğru sonuç versin diye kullanmaz kimse , öyle umanda zaten bilmiyorum nedir yani 😂, yol gösterici olarak ve karar vermede yardımcı olsun diye kullanılır biliyorsun sende ,

Sayfa 393/863 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •