Sayfa 395/863 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Temel ve teknik analşzden zaten zarar görmezssiniz ama bunu klasiğin dışına çımardıpınızda gerçek ablamda kazanırsınız ben dediğinşz hisselerxe bile çok gğzel kazandıdrnşzbank 6 lirada iken temel ve teknik olarak al diye bağırıyordu 16 da sattım yazılarım hala durur doktas 12 lerde iken yazdım ve aldım 60 larda çıktım ve çok güzel kazandım yazılarım durur ihlasa hiç bulaşmam finansbank 6.50 aldım dayanamadım sattım alıpta kazanamdıpım ender kağıtlardandır hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

2. Günaydın arkadaşlar.
    Moral bozukluğu olduğunu gözlemliyorum.
    Bu vesileyle;
    https://youtu.be/Gf7Avy6MB-k

3. ASELSAN coştu bugün. Cok iyi bilanço geldi. Darısı bunun başına.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Aklımızla dalga gecen birileri var...sanırım bana bır 10 bin daha al dıyor bu zerzevat..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    ASELSAN coştu bugün. Cok iyi bilanço geldi. Darısı bunun başına.

Onu da taşıyorum. Bu da onun gibi olacak inşallah.

6. bu tahta yapıcısı denen zatı sahane dalga boyu uzatıyor...50 kademe yukarı 50 kademe asağı..ınşallah bigun terste kalırda mazlumların ahı çıkar

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Onu da taşıyorum. Bu da onun gibi olacak inşallah.
    O zaman iki tarafta da ortagiz. 3 yıldır ASELSAN taşıyorum . İlk kez devre kestigine şahit oldum .

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    bu tahta yapıcısı denen zatı sahane dalga boyu uzatıyor...50 kademe yukarı 50 kademe asağı..ınşallah bigun terste kalırda mazlumların ahı çıkar
    Klimasanin iniş çıkışına hız yetişmiyor. Asansör olsa bozulurdu. İstikrarlı yükselişi bir türlü yakaliyamadi..Bilanço bir gelsede su kivirtma işini bıraksa.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 395/863 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •