Sayfa 397/863 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Merıl ısrarla kalkan her kademeye veriyor,yancısıyla beraber sanırım karın ağrısı var.. Gecen hafta 22 üstunden almak için bir yerını yırtan teyzemiz bu hafta tahta kalkmasın diye yırtıyor kendini... Acep neden..
    Bu yabancıda ne kadar yabancı acaba ,

2.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bu yabancıda ne kadar yabancı acaba ,
    Ne yabancısı. Hangi yabancı aylarca seans içi al sat yapmış. Bu gozukmemek ve vergi vermemek için yabancı üzerinden işlem yapan çakal takımı. Veya siz ne derseniz deyin..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Ne yabancısı. Hangi yabancı aylarca seans içi al sat yapmış. Bu gozukmemek ve vergi vermemek için yabancı üzerinden işlem yapan çakal takımı. Veya siz ne derseniz deyin..
    Ben daha ağır konuşurdum bunlarada , çakal takımı tam oturmuş 👏👏

4.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Ben daha ağır konuşurdum bunlarada , çakal takımı tam oturmuş
    Kendilerince sabır testi yapıyorlar. Ulan ben borsaya yatırım yaparken borsanın adını duymamistiniz. Bekleriz sıkıntı yok. Çalıp oynasınlar. Düğün benim ise sazın akort ayarinida yaparız.
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Bu Metalfrio nun başka ülkelerde borsaya açık şirketi var mı? Acaba onların grafikleri nasıl.?

Tahtaya bakıyorsun yabancı var sanıyorsun adam serbestten satıyor. Sonra yukarı aliyor bir daha basıyor vss.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bu Metalfrio nun başka ülkelerde borsaya açık şirketi var mı? Acaba onların grafikleri nasıl.?

Tahtaya bakıyorsun yabancı var sanıyorsun adam serbestten satıyor. Sonra yukarı aliyor bir daha basıyor vss.

https://tr.investing.com/equities/metalfrio-on-nm
    https://tr.tradingview.com/chart/fVxihI83/
    Brezilyada var da işleyişi nasıl çözemedim ..

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Ümit olacak biseyle kiyaslim dedim ona bakıyordum.
    O grafiğe bakmıştım ama benzerlik yok..

Midem bulandı hareketlerinden.

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bu Metalfrio nun başka ülkelerde borsaya açık şirketi var mı? Acaba onların grafikleri nasıl.?

Bunlar büyük ihtimalle diğer taraflarda parayı değerlendirip çaprazda bunu sabitliyorlar durum bu büyük ihtimalle , burda boğa mıdır nedir biri vardı tweet te bu kişide enver teyze deniliyor 😀, adamın saydığı hisseler hep manipülatif , saçma sapan hisseler , bunların yanknda klimasanda vardı , ne alaka şimdi , bu itlerin öbür tarafta operasyonları bitince buraya gelecekler 😀 adamlar klimasana da orta ve uzun vade iyi demişler bak sen 😂😂 Klimasanda tahta da sığ olduğu için adamlar her istediklerini yapıyorlar , bu bir süre daha 18-19 / 23 arası gider gelir hocam bu ,

Sayfa 397/863 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •