Sayfa 4/863 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Cuma günü 623,756 tl lik açığa satış işlemi olmuş toplam hacmin %2.40'ı kadar.
    Pazartesi vereceklerse,
    neden tavandan gelen bütün malları aldılar ki cuma günü ?

Sayın eva hissede misiniz acaba ?

Vay arkadaş çarşı karıştı..at izi it izine karıştı..kafalar karışmaya başladı..delinin biri taş attı kuyuya cıkartma işi kimde))kağıt çakılırken bukadar kafadan ses çıkmıyodu...tahda tavan olsa veya taban ben demiştimciler show yapacak..
    Hey gidi nasraddin hoca sen bile çözemezdin bu denklemi..yat.tav.değ..

3. ilk sayfadaki cevaplar için teşekkürler. Kafalar belki 1 veya birkaç günlük karışır. Sonra hedefler belli. Bilançoda yabancı satışları katlayarak gidiyor. Kapasite artışının 2020 öncesi tamamlanmasıda güzel haber. 9 aylık malümünüz işler düşüktür fakat yabancı satışlarındaki artışın işleri toparlayacağını umuyorum. Ne kadar ucuz olsada 1 yılda 3 e katladı. Bence dinlenmesi normaldi. 1 ay kadar önce dile getirmiştim ben olsam 12 lerin üzerine atar bütün malı toplarım, alabildiğim mala bakar yoluma devam ederim diye. İnş daha geri gelmeden 14-15 li seviyelere gelir. Artık oralarda hepimiz tekrar bir plan yaparız. YTD.

4. Aklıma geldi yazayım. 6 aylıkta yapması gereken hareketi yaptı. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    2018 9 aylık kar toplamı 18 milyon 2019 bu çeyrek 30 gelse 120 milyon bu piyasada gene efsane bilanço olacak trade edenlerin dikkatine
    Akyatirim 18 bekliyor yine 9 aylik cok beklenmiyor gibi asil kar 6 aylikti

6. Arkadaşlar merhaba .konuyla ilgili değil ama gedik yatırım hesaplarında sıkıntı olan varmi acaba. ??dünden beri teknik bi sıkıntı var sanki ; perşembe aksamının hesaplarını gösteriyor gibi ?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7. düşerken boş gevezelik çıkarken gene aynı .
    sessizlk iyi gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba .konuyla ilgili değil ama gedik yatırım hesaplarında sıkıntı olan varmi acaba. ??dünden beri teknik bi sıkıntı var sanki ; perşembe aksamının hesaplarını gösteriyor gibi ?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynı sıkıntı bende de var..Pazartesi sabahı düzelir muhtemelen..benim aracım kurum farklı..

Sayfa 4/863 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •