Sayfa 426/863 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Dönem Net Karı veya Zararı
    120.901.019,83

2. Bilanço 130-135 arası gelir herhalde. Ytd.

3. Gayet güzel. Hayırlı olsun
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

4. Sırada 1 ve 2. Çeyrek yani sezonumuz var
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

5. Şu gözden kaçırılıyor. Yada KacirtiliyorBorsada gerçekler satılır beklenti satın alınır.Subat in da yarısı bitti ve Bahar/yaz geliyor.Su ara satışların gittikçe arttığı donemler.faizler düşüyor.Finansmsn maliyeti diplerde.Satislar ihracat kısmında döviz sağlıyor.dovizde stabil ve yukarı.Antartika bile +20 leri görmüş.kuresel ısınma soğutucu ihtiyacını pik yapıyor.Perakende sektörünün en can alıcı demirbaşı.Yatirimlar geleceğe umutla baktiriyor şirket için.Temel analiz benden bu kadar.grafikten anlamam.en can alıcı 1.2.ceyrekler oncesindeyiz.Hayirlara vesile olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Şu gözden kaçırılıyor. Yada KacirtiliyorBorsada gerçekler satılır beklenti satın alınır.Subat in da yarısı bitti ve Bahar/yaz geliyor.Su ara satışların gittikçe arttığı donemler.faizler düşüyor.Finansmsn maliyeti diplerde.Satislar ihracat kısmında döviz sağlıyor.dovizde stabil ve yukarı.Antartika bile +20 leri görmüş.kuresel ısınma soğutucu ihtiyacını pik yapıyor.Perakende sektörünün en can alıcı demirbaşı.Yatirimlar geleceğe umutla baktiriyor şirket için.Temel analiz benden bu kadar.grafikten anlamam.en can alıcı 1.2.ceyrekler oncesindeyiz.Hayirlara vesile olsun.
    Epey zamandan sonra derin bir nefes aldım desem yalan olmaz. Son çeyrek birçok şirketin vergi dairesine gönderilen karını gördükten sonra Allah'a şükürler olsun.
    Yol uzun artık 3 aylık sonra temettü sonrada 6 aylık yolculuğunu bekliyeceğim..
    Şuanki fiyatı 9 aylık bilançoya göre ucuzdu dahada ucuzladı.
    Bol kazançlar..

Not:Konsolide inşallah bu rakamın üzerinde 145/50 gelir..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Epey zamandan sonra derin bir nefes aldım desem yalan olmaz. Son çeyrek birçok şirketin vergi dairesine gönderilen karını gördükten sonra Allah'a şükürler olsun.
    Yol uzun artık 3 aylık sonra temettü sonrada 6 aylık yolculuğunu bekliyeceğim..
    Şuanki fiyatı 9 aylık bilançoya göre ucuzdu dahada ucuzladı.
    Bol kazançlar..

Not:Konsolide inşallah bu rakamın üzerinde 145/50 gelir..
    Bilanço oyunu olacak diye ödüm kopuyordu. Paranın yarısını yatırdım bekliyordum

Rahatladım ben de

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Sırada 1 ve 2. Çeyrek yani sezonumuz var
    Hadi inşallah
    Saygılar..

Sayfa 426/863 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız