Special Days Image
Sayfa 452/863 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Merhabalar . Dün 22 civarı atladım. Hata mı ettim arkadaşlar? Çok coşkulu gidiyodu ,30 olacam der gibiydi Düştükçe almalı mı yoksa beklemeli mi uzun vadeciyim. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merhabalar . Dün 22 civarı atladım. Hata mı ettim arkadaşlar? Çok coşkulu gidiyodu ,30 olacam der gibiydi Düştükçe almalı mı yoksa beklemeli mi uzun vadeciyim. Ytd
    30 olamazdı dostum tavan 25 in az ustuydu ama seninki tipik ky olayı. Hisse 16-18 iken kimse yüzüne bakmaz,. 22 de üstüne atlar

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Merhabalar . Dün 22 civarı atladım. Hata mı ettim arkadaşlar? Çok coşkulu gidiyodu ,30 olacam der gibiydi Düştükçe almalı mı yoksa beklemeli mi uzun vadeciyim. Ytd
    uzun vadeci isen tutmaya devam et..bu hissenin önümüzdeki iki adet çok güzel vede beklentili bilançoları olacak...önümüzdeki aylarda havalar açılacak ve havalar ısınmaya başlayacak...o sırada da yatırımcılar serinleyecek bir hisse arayacak...klimasan tam da serinlenecek bir hisse...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. klımasan olmasa soğuk meşrubat bira içemez satamaz dondurma yıyemeyız...Ebzeler tazeliğini kılmasan sayesinde korur.Esnaf klımasan ve türevi makıneler olmasa bişey satamaz...Sağolasın Izocam..Pardon Klımasannnnn.

5. Başladık yine zıplayıp düşmeye

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

22.66 4 saatlik flama hedefi ..
    Bugün enverle oyun oynacaz

8. dün bir akrabama 430 adetçik 21,00 fiyatından klimasan aldım...önümüzdeki temmuz ayına kadar inşALLAH sana %50-100 aralığında kazandıracam dedim..umarım yüzüm ak çıkarım bu işten..normalde çevreme borsa ile ilgilendiğimi hiç söylemedim...tam 13 yıldır bir sır gibi saklıyorum...

akrabamın maddi durumu da pek iyi değil biraz da yardımcı olmak amacı ile ona aldık...bakalım kısmetinde ne olacak..

klimasan ,karel,odas,aselsan ,hektaş ..v.b bu aralar çok değer verdiğim hisseler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 452/863 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •