Sayfa 467/863 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Malesef yabancı basın 34 diyor. Çok üzücü. Allah rahmet eylesin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. taban eşleşiyor yuh ya....

3. Valla para geldikçe ekleriz bilanço güzel yapacak bisey yok korkan satsın Allah selamet versin nasiote ne varsa yenecek. Allah askerlerimizin ailelerine silah arkadaşlarına sabir versin para gider gelir.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Valla para geldikçe ekleriz bilanço güzel yapacak bisey yok korkan satsın Allah selamet versin nasiote ne varsa yenecek. Allah askerlerimizin ailelerine silah arkadaşlarına sabir versin para gider gelir.
    Hep zaten böyle yapıyoruz dostum yanlış anlama sana değil lafım , hep sabır versin deyip geçiyoruz valla sinirden moral bozukluğundan uyuyamadım dün bugünde felaket sinirliyim , benim askerim öleceğine onların insanlık dışına çıkmış yaratıkları ölsün , bizi masa başında uyutup kalleşçe vuruyor soysuzlar , Sonra sabahta ateşkese hazırız yok ya , vallahi hiç umrumda değil hissede isterse nominale düşsün unuttum ben bunu , borsasınında , klimasanında imkbsininde spk sınında ............ ,

5. Adamların anasını s..misiz. içiniz rahat olsun. Gideni getirmez o ayrı Allah ailelerine sabır versin keşke daha iyi koruyabilseydik. Ama suriyenin sırf tank kaybı 100 u geçti şu anda. Dün gece sürekli vurmuşuz.
     Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Hep zaten böyle yapıyoruz dostum yanlış anlama sana değil lafım , hep sabır versin deyip geçiyoruz valla sinirden moral bozukluğundan uyuyamadım dün bugünde felaket sinirliyim , benim askerim öleceğine onların insanlık dışına çıkmış yaratıkları ölsün , bizi masa başında uyutup kalleşçe vuruyor soysuzlar , Sonra sabahta ateşkese hazırız yok ya , vallahi hiç umrumda değil hissede isterse nominale düşsün unuttum ben bunu , borsasınında , klimasanında imkbsininde spk sınında ............ ,

6. Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun...

Ben bilançoyu beğenmedim, mevsimsellik diyelim öyle olsun...
    Dünkü İdlip ve virüs olayı olmamış olmasa da,
    Bu hisse bu gün veya bir kaç gün içinde buraları görürdü...
    3. ve 4. çeyrekler geride kalmış durumda...
    Önümüzdeki günlerde şirket performansı nasıl olur onu bilmek bizim için zor..
    Bilen ağalarda hissenin yönünü belirler...
    Umutsuz muyum hayır ama en büyük handikap yabancıların yönetimin elinde olması..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

7.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun...

Ben bilançoyu beğenmedim, mevsimsellik diyelim öyle olsun...
    Dünkü İdlip ve virüs olayı olmamış olmasa da,
    Bu hisse bu gün veya bir kaç gün içinde buraları görürdü...
    3. ve 4. çeyrekler geride kalmış durumda...
    Önümüzdeki günlerde şirket performansı nasıl olur onu bilmek bizim için zor..
    Bilen ağalarda hissenin yönünü belirler...
    Umutsuz muyum hayır ama en büyük handikap yabancıların yönetimin elinde olması..
    Geçen yıla oranla 2 katı bilanço kötü mu. Bilmediğimden soruyorum.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Geçen yıla oranla 2 katı bilanço kötü mu. Bilmediğimden soruyorum.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yıllık olarak iyi ama son çeyrek olarak bakarsak kötü bencede. İş yatırımın son çeyrek için 37 milyon tahmin etmişti 11 milyon geldi.

Sayfa 467/863 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •