Sayfa 477/863 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Jeopolitik etmenlerin de yardimiyla hisse fiyati bekledigim degerlere dogru hizla geliyor. Daha once paylastigim sebeplerle Mart'in 2. yarisi alim planliyordum ama fiyatlardaki dusus hizi, hissenin ekranimda sik sik on plana cikmasina neden oluyor. Ister istemez gozum kayiyor, o nedenle birkac kelam da ben edeyim dedim.

Her sey sirket lehine calisip, ruzgar arkadan eserken birden ortaya cikan COVID 19 virusu bayagi bir kotu oldu. Her ne kadar Turkiye'de ve sirketin ilgili pazarlarinda buyuk bir sikinti yok gorunse de, malzeme lojistigi sikintisi bazi diger sirketleri oldugu gibi Klimasan'i da etkileyecek gorunuyor. Cin'deki sirketler ancak %50 kapasite ile calisiyor denilmekte.

Bu cercevede eger Klimasan, gerekli malzemeyi tedarik edemeyecegi icin kisa vadede satis gerceklestiremeyecekse (ki oyle gorunuyor), nerede kaldi bu sirketin ilk 2 ceyregine iliskin yuksek ciro, kar vs. beklentisi? Sezon kacar gider.

O nedenle ozellikle sanayi sirketleri hisseleri konusunda temkinli davranmak, fazla abanmamak gerekiyor gibi geliyor bana.

Herkese bol kazanclar.
    hammadde stokları bu krizi atlatacak seviyededir

2.  Alıntı Originally Posted by yerlisoros Yazıyı Oku
    hammadde stokları bu krizi atlatacak seviyededir
    Depoları görmüş gibisiniz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Daha 200 günlük var orayada getirsinler tamam operasyon. 2018 yılının tekrarını izletiyorlar. Aynı uckagidi orda yaptı şirket. 6 dan 3 e..demekki şimdi 22 den
    Bu bilanço ederi 11 TL ye.

Şimdi panikleyip satanlara yazık olmayacak mı. Yok mu bu oyunu bozacak bir bayigit. Yok mu şirkete sahip çıkacak.
    Tamam..
    Ben pnikleyip biraz daha aldım.

4.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ben pnikleyip biraz daha aldım.

Benimkide ironiydi zaten. Ben hissede biri herkesçe bilinen malum zat koşturuyor. Al satla hisseyi eziyor. Çıkıp şirket 30 trilyonluk geri alacağım dese bir daha yanasamaz. Bir yerde kesmesede kılıç göstereceksin kardeşim. Eger sessiz duruyorsanda isin içinde varsın. Öyle film izler gibi olmamalı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

40k lot 17.20 ortalama ile satan alnus
    Adam bilerek bulduğu her yere veriyor ya paniklemis coronadan ölecez diye
    Ki hiç sanmıyorum ...
    Bilerek yapılıyor ... Adama 100 k lot ile tahtada söz hakkı verilmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    40k lot 17.20 ortalama ile satan alnus
    Adam bilerek bulduğu her yere veriyor ya paniklemis coronadan ölecez diye
    Ki hiç sanmıyorum ...
    Bilerek yapılıyor ... Adama 100 k lot ile tahtada söz hakkı verilmiş.
    Başka kimler var..iş vakıf yok mu?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

28 k vakıf ve 21 k is satışı var ek olarak.
    Bu 3 lunun Enver olduğunu düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    28 k vakıf ve 21 k is satışı var ek olarak.
    Bu 3 lunun Enver olduğunu düşünüyorum
    Eğer bugünkü işlemde bu kurumlar olmasaydı tüm yazdıklarımı çöpe atın diyecektim.
    Şimdi de tüm yazdıklarımı okuyup düşünün derim.

Sayfa 477/863 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •