Sayfa 497/863 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Vay anasını bea 13.5 maliyetli lotlarimi 20 uzeri satmayip, an itibariyle zarara girdim. Şaka gibi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeş sende o kadar kar görmüşsün daha ne bekliyorsun..? Bazen aç gözlü olmamak gerek...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Birileri fabrikanın 15 Nisana kadar %50 kapasite ile çalışacağı yalanını piyasada yaymış!

4.  Alıntı Originally Posted by SpaWm_06 Yazıyı Oku
    Kardeş sende o kadar kar görmüşsün daha ne bekliyorsun..? Bazen aç gözlü olmamak gerek...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ac gozluluk değil , yatırım olarak bakıyoruz ama maalesef borsa gerçekten yatırım yeri değil vesselam.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkinci parça alımı da yaptık tabandan...yazık, güzelim hisseleri ne hale düşürüyorlar.
    Bende 11,57 aldım şimdi. Kağıdı mahvettiler yeter bu kadar

6. Tahta da benim gördüğüm malum Grup,
    Diğer hisselerinde paraya sıkıştı buraya basiyor.
    Bugün de alnustan alan basmış.
    ya da temelciler daha iyi bilir belki de karlar 2019 gibi gelmeyecek

Alıcılar
    Vakıf 160
    Global 30
    Satıcılar
    Alnus 120
    Yapikredi 35
    İş 28

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Birileri fabrikanın 15 Nisana kadar %50 kapasite ile çalışacağı yalanını piyasada yaymış!
    İyide madem böyle bir durum yok şirket çıkıp neden açıklama yapmıyor. O birileri kim. Şirketten kim haber alabiliyor. Serdar bey çok iyi niyetlisiniz. Bu şirketi hiç tanımadığınız çok belli. Hatirlamiyormusunuz yatırımcı ilişkileri dememismiydi ( bu hareketlere en iyi cevabınızı 9 mu 12 aylık mı tam hatırlamıyorum bilanço ile vereceğiz demişti.) Sonuç fis. Verdiler hisse böyle devam ederse başladığı yere gitmeye çok niyetli. Hatta gayet güzel gidiyor.
    Onun icin Geçiniz bunları. Bu şirket yönetiminin cemaziyel evvelinide iyi biliriz..Bu yönetimemi güveneceğiz.. ye ciğer verir yine itimat ederimde bu şirketin yönetimine asla.
    Gecen 12 aylık bilanço öncesi hisse satanın kim olduğu halen muamma. Ver coşkuyu artık 8 TL demi duracak 5 te mı görecegiz.Ben devlet yerinde olsan yabancı menşeli tüm şirketlere el koyarım.
    Şirket kaç TL al paranı güle güle. Kredi kullanip yurt dışına uyduruk fonlara gomdurmem en azından. Kar ediyorsanda para burda kalacak. Hiçbir şekilde çıkışına izin vermem...
    Son düzenleme : Belekkimi; 19-03-2020 saat: 12:58.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    İyide madem böyle bir durum yok şirket çıkıp neden açıklama yapmıyor. Geçiniz bunları. Bu şirket yönetiminin cemaziyel evvelinide iyi biliriz..Bu yönetimemi güveneceğiz.. ye ciğer verir yine itimat ederimde bu şirketin yönetimine asla.
    Gecen 12 aylık bilanço öncesi hisse satanın kim olduğu halen muamma. Ver coşkuyu artık 8 TL demi duracak 5 te mı görecegiz.Ben devlet yerinde olsan yabancı menşeli tüm şirketlere el koyarım.
    Şirket kaç TL al paranı güle güle. Kredi kullanip yurt dışına uyduruk fonlara gomdurmem en azından. Kar ediyorsanda para burda kalacak. Hiçbir şekilde çıkışına izin vermem...
    Super yaklasim. Ozellikle sicak para ile donen ekonomimiz icin birebir.

Hatta yurtdisindan faiz ile para alinmasi da yasaklansin. Zaten ulkemizin kaynaklari bize yeter; tarim super, hayvancilik super.

Hatta hatta yurtdisina mal satimini da yasaklayalim. Herifler ulkemizin engin teknolojisinden yararlanmasin, bizim urunleri kopyalayip duruyorlar. Bu yabancilarin hepsi asagilik herifler.

Sayfa 497/863 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •