Sayfa 502/863 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Bizlerden asla yatırımcı olmaz. Özellikle kendime kiziyorum. Bu şirketin ve bunun gibi kurumsallıktan uzak şirketlerde ne dumenler döndüğünü 22 yilda görmediğimiz uckagit yoktu. Bu şirketinde çok kez yanlislarina şahit olmama rağmen belki akılla dolar vs diye duygusal yaklaştım. Bu yüzden bir cacık olmaz benden. Bile bile lades. Bu hisse gitmiyorsa bir şekilde dusureceklerdi bahaneleri de oldu. Ver gitsin babanın oğlumu. Defalarca gitti geldi. Yazık koca yil heba oldu gitti..
    Hakkımıda helal etmiyorum yönetime.
    İşin mimarlarini Allah'a en kalbi dualarimla havale ediyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Yahu sıkmayın canınızı . An itibariyle 15 gun ücretsiz izne çıktım. Borsada ful zarardayim. Çok şükür hala sağlığımız yerinde. Bekleyip göreceğiz neler olacak.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yahu sıkmayın canınızı . An itibariyle 15 gun ücretsiz izne çıktım. Borsada ful zarardayim. Çok şükür hala sağlığımız yerinde. Bekleyip göreceğiz neler olacak.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok haklısınız. Bunlar için kendimizi üzmeye gerek yok.
    Cümle arkadaşlara sağlıklı günler dilerim.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. [QUOTE=Belekkimi;4253437]Taban dediğiniz nedir. Yeterki istesinler tek kalemde siler gecerler.
    İnşallah bu işin içinde olanlar tez zamanda hakettiklerini misliyle bulurlar.
    bu yazıyı okuduktan sonra öfkemi kusayım diye yatırımcı ilişkilerinden sorumlu serkan beyi aradım sekreter kız toplantıdalar sonra arayın veya numaranızı verin sizi arasın dedi beni tanımaz deyince olsun verin dedi verdim dönmediler herhalde toplantıdan hisse geri alış kararı çıktı bir baktım taban çözülmüş tek kalem tebrikler belek hilmi..

5. Sağolun .
    Hepimize sağlıklı günler.
    Tabanı A1 bozdu .
    Vakıf 240
    A1 108 bin artıda
    Satışta
    İş -220.
    Alnus -137..

Tercih şirketin Ya Enverin oyuncağı bir tuvalet kağıdı olacaklar ya da yatırımcıya güven verecekler..

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Çok haklısınız. Bunlar için kendimizi üzmeye gerek yok.
    Cümle arkadaşlara sağlıklı günler dilerim.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugün alan satanlar listesi..iş yatirimdan krediye sıkışan güruh satmıştır muhtemelen..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bugün alan satanlar listesi..iş yatirimdan krediye sıkışan güruh satmıştır muhtemelen...
    o nasıl bi krediymiş. malum şahısın algı operasyonu bu.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ben hala şirketten yana umutluyum. Acaba aşık mı oldum hisseye?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 502/863 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •