Sayfa 503/863 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Vay arkadaş kağıt başını kaldıramıyor 20 üstü nasıl gömşürmüşlerse artık.

2. bu nedir arkadaş nasıl bir kağıda bulaştık diyeceğim ancak yabancılar ısrarla topluyor.
    nefes aldırmıyorlar hisseye. şuursuzca satanlara söylüyorum borç bataktaysan bu kadar ne girdin hisseye kardeşim.ahhh ah.

3.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    bu nedir arkadaş nasıl bir kağıda bulaştık diyeceğim ancak yabancılar ısrarla topluyor.
    nefes aldırmıyorlar hisseye. şuursuzca satanlara söylüyorum borç bataktaysan bu kadar ne girdin hisseye kardeşim.ahhh ah.
    artı 3 endekste eksı 3 dun cok dustu dıye atlayan cok oldu mısal ben ama klmsn eskılerındeyız tutmaya devam tabıkı 1 sene en az

4. Telafi eder mi ?
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    artı 3 endekste eksı 3 dun cok dustu dıye atlayan cok oldu mısal ben ama klmsn eskılerındeyız tutmaya devam tabıkı 1 sene en az

5. bugün kü yükseliş ortamında bunu kullanamamak çok sıkıntı verici. yükseldikçe basıyorlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,375
    hiç satmadım hatta hem ana hesaptam hemde başka hesaptan bütçem doğrultusunda alıyorum karlar gitti zarar var ama bir iki sene önce alanlar hala karda genel kurul temettü haberi gibi haberler gelirse biraz toplarız sanırım yabancı fon satıyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. Hocam iki sene önce alan karda falan olmuyor iki sene önceye göre neyin fiyatı aynı. Enflasyondan dovizden altından fazla gittiyse artmıştır degilse malesef. Ki benim gibi 18 civarı giren de çok

8. yabancı alışta diye belirtmiştim. son bir haftadır yabancı takasları artışta..
    satan yerliler.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hiç satmadım hatta hem ana hesaptam hemde başka hesaptan bütçem doğrultusunda alıyorum karlar gitti zarar var ama bir iki sene önce alanlar hala karda genel kurul temettü haberi gibi haberler gelirse biraz toplarız sanırım yabancı fon satıyor

Sayfa 503/863 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •