Sayfa 521/863 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Parayı veren düdüğü çalacak demekki.

2. Neyse maymun ettiler hisseyi zaten
    Biraz kendine gelsin

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Klimasanla ilgili bi vantilatör pervanesi işi dedikodumu bilmiyorum ancak konuşuluyor.
    Duyan bilen var mı?
    Bu nereye gittiniz dostlar.?
    Arçelik in solunum cihazı üretimine vantilatör ve
    Yarı ürün yapacağı konuşuluyor benim duyduğumda bu

4. Klimasan ile ilgili bir anımı anlatayım

Sene 1997. İşe yeni başlamışım, eski model bi reno broadway alma hayalim var. Borsa nedir tam bilmiyorum, İş C sağlam diye aylığımla almaya başladım bir iki ay. Bunu duyan beni de çok seven amirim babacan bir tavırla bir gün dedi ki; koçum sana klimasan alacaz reno falan değil BMW alacaksın dedi. Fazla da dillendirme dedi. Öyle heyecanlamıştım ki eski reno hayali kurarken BMW almak! Aynı gün ne var ne yok paramla aldım 70 Bin civarından. Bir bakıyorum 2. seans tavan. ertesi gün çift tavan. Rüya gibi. Kağıt bir kaç gün içinde 140 Bin oldu. Satmak yok çünkü 500 Bin TL beklentisi var. Neyse ertesi hafta bir baktım taban Allah Allah nooluyo dedim, du bakalım noolcak. sonra her açılışta taban. Amirime soruyorum suratı asık bekleyelim bakalım diyo. Kağıt 40 binde tabanı bozunca verebildim günler sonra, soluğu da 27 de aldı. Mahcup olmasın diye kağıdı söyleyen amirime de bişey soramıyom, kendisi dedi ki s pe k battı Aynı haftada bir dergide iki üç satır adamın haberi çıktı klimasanda battı diye. Velhasılı BMW hayali kurarken külüstür Renodan da olduk Yıllar geçti aradan borsaya tövbeler ettik. 9 yıl ara verdik. Ve yine ilk aldığım kağıt kaderin cilvesi Klimasan oldu geçen ay 21 den, Şimdi fiyatı malum Ne diyelim Allah sağlık ve akıl fikir versin hepimize YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sn.plasman
    Bende diyorum ne oldu klmsn
    Allahu Teala iyiliğinizi versin
    Sağlık sıhhat olsun
    Brüt takasa bile girdik

6. Çıkmak isteyen kağıda brüt tks bile engel olamaz
    Yeter ki çıkmak istesin önü açık olsun..
    ...

Bu arada benim kişisel fikrim ;
    Hanelerde derin dondurucu talepleri artabilir. çünkü evde gıda stoğu yapma İstemi artabilir.Malum şuanda ilk sırada gıda stoğu var.
    Ayrıca , marketler tam gaz satışlara devam ediyor.tarihi yoğunluk var marketlerde.online siparişe yetişemiyorlar.
    Bu nedenle ticari tip soğutucular veya Pepsi c cola vb. Dolap siparişleri etkilenmez.Siparişler aynen devam eder.

...
    Klimasan üretimi gidişatı ile ilgili bilgisi olan var mı? Sanırım duruş yok bir haber görmedim

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn.plasman
    Sağlık sıhhat olsun
    Brüt takasa bile girdik
    Son düzenleme : 6.sense; 29-03-2020 saat: 17:25.

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn.plasman
    Sağlık sıhhat olsun
    Brüt takasa bile girdik
    Serdar Bey

18'den çıktım ben sonra zararımı yapıp Şu an kağıtta değilim Brüt Takasın sorumlusu ben değilim valla YTD

8. Dün malum Corona haberlerinin birinde Avrupa'dan canlı bağlantıda marketin içini gösterdi marketlerin hertarafi neredeyse derin dondurucu.yani onumuzunde yaz olduğunu dusunursek en azından gıda sektörünün can alıcı demirbaşı soğutucular.once sağlık...

Sayfa 521/863 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •