Sayfa 527/863 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    bunun gibi speklerin bilmem kaç tane hesabı adamı olur.. engelleyemezsin ki. ben bile bi kere yasak yediğimde hanım üzerinden hesap açtırıp gene devam etmiştin.

hatta bi keresinde cimbom alacaktım. hanımı aradım dedim hemen A..n'ı (brokır) ara cimbom alsın dedim. tabi telefon bi elinde diğer telefonla da brokırı aradı ben hanıma diyom cimbom al o da diğer tarafa diyor cimbom al diye. tabi benim ses kayda girmiş.

neyse aradan geçti bi 3 ay benim yasak bitti işlemlerime başladım kendi üzerimden. bi gün brokır aradı telaşlı telaşlı dedi ayvayı yedik. Niye diye sorunca kuruma müfettiş gelmiş. ses kayıtlarını dinlemeye başlamış olacak ya tam da benim ses kaydı adamın önüne düşmüş. benim ses kabak gibi ortada cimbom al cimbol al diye... Bu bile yasakmış. Eşim de olsa başkasını yönlendirmeye giriyormuş. İyi ki spk müfettişi yakalamamış yoksa iyi bi para cezası varmış. Neyse hanımın hesabı kapattık hemen. Bi daha da olmasın demiş müfettiş...
    Hahahaha

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by atmaca66 Yazıyı Oku
    Tavan oldu,olsun tamamda,noldu başına taşmı düştü bilgis olan varsa bir zahmet yazıversin.Bekleyenler adına sevindim.
    Yıllık karına göre 26-27 TL ederi olan hissenin yarı fiyatına işlem görmesinde hikmet arıyorsunuz !

3.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Yıllık karına göre 26-27 TL ederi olan hissenin yarı fiyatına işlem görmesinde hikmet arıyorsunuz !
    Üstadım rakamlar doğru söylüyor,ben böyle bir günde üstelik cuma kapanışı olduğu için önemli bir şirket haberi mi var diye yazmıştım,teşekkür ederim.

Dünya bu rezilliğe son vermeli. Şu istatistik sonuçlara göre ekonomileri durdurmanın sebebi nedir?

Sağlık bakanımız bile eyyamcilik yapıyor. Korkutma politikasının sebebi nedir?

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Dünya bu rezilliğe son vermeli. Şu istatistik sonuçlara göre ekonomileri durdurmanın sebebi nedir?

Sağlık bakanımız bile eyyamcilik yapıyor. Korkutma politikasının sebebi nedir?
    Aynı şeyi düşünüyoruz serdar hocam. bu gidisat iyi değil. Asıl ölümcül virüs ekonomiyi üretimi durdurmaktır. Hiçbir devlet sonsuza dek halkını besleyemez.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Aynı şeyi düşünüyoruz serdar hocam. bu gidisat iyi değil. Asıl ölümcül virüs ekonomiyi üretimi durdurmaktır. Hiçbir devlet sonsuza dek halkını besleyemez.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Merak etmeyin, dünyada ilk dalga atlatılsın,
    virüse çare bulunsa da bulunmasa da ölenler ölür kalanlar bizim deyip yola devam edilecek..
    Başka yolda yok zaten, virüsün öldürmediğini açlık öldürecek yoksa...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8. Ticaret Bakanlığı’nın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) ilettiği 31.03.2020 tarihli yazıda, covid-19 virüsü nedeniyle sermaye şirketlerinin öz kaynaklarını korumasının önemine işaret edilmekte ve 28.11.2012 tarihli ve 28481 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Anonim Şirketlerin Genel Kurul Toplantılarının Usul ve Esasları ile Bu Toplantılarda Bulunacak Ticaret Bakanlığı Temsilcileri Hakkında Yönetmeliği'nin” 13/5. maddesine dayanılarak, “Kamunun iştiraki olan şirketler hariç olmak üzere, sermaye şirketlerinin 2019 yılı hesap dönemine ilişkin olarak bu yıl gerçekleştirilecek genel kurul toplantılarında gündeme alınacak nakit kâr payı dağıtımı kararlarında, geçmiş yıl kârlarının dağıtıma konu edilmemesi ve dağıtım tutarının 2019 yılı net dönem kârının %25'ini aşmaması ile yönetim kuruluna kâr payı avansı dağıtımı yetkisi verilmemesi...” şeklindeki Ticaret Bakanlığı duyurusunun tüm şirketlere yapılması istenilmiştir.
    2019 yılı karını %25 dağıtabilir yada %150 bedelsiz vererek sermayesini büyütüp bu dönem uygun teşviklerden sermayesine orantılı yüksek yararlanmak isteyebilirler

Sayfa 527/863 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •