Sayfa 528/863 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    2019 yılı karını %25 dağıtabilir yada %150 bedelsiz vererek sermayesini büyütüp bu dönem uygun teşviklerden sermayesine orantılı yüksek yararlanmak isteyebilirler
    %200 bedellide iyi gider yanına yeni fabrika inşaatında kullanırlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by baskan07 Yazıyı Oku
    %200 bedellide iyi gider yanına yeni fabrika inşaatında kullanırlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Muhteşem olur tadından yenmez

3. Bedelsiz veya temettü matematik olarak yatırımcıya hiçbir şey katmaz. Ancak bedelsiz de yatırımcının hisse miktarı artınca, yatırımcı kendini iyi hisseder, hisseyi takip eden yatırımcı için ise düşük fiyat algısı oluşturur.

Temettü ise temettücü yatırımcılarının ilgisini çeker.

Bence yatırımcının yapması gereken ne günlük al sat yapmak ne de yıllarca bekleyip temettü ile mutlu olup kendini kandirmak.

Yatırımcı ederinden düşük fiyatlanan bir şirketi almalı kısa vadedeki fiyat hareketlerinde yapabilirse satıp alttan yerine koymalı, 2 veya 3 yıl içinde de tatmin edici bir kar elde ettiğinde satmalı.

Şimdi sorabilirsiniz 'sen yapabiliyor musun?' diye. Klmsan'ı 22 den satmam gerekiyordu ama 25 hedefledim ve satmadım. Çok az bir miktar sattım ama onu da 17 lerden yerine koydum.

Benim hatam korona virüsünü hafife almak oldu. Türkiye'de ilk vaka görüldüğünde 15 - 20 güne bu iş çözülür diye düşündüm.

Geriye dönüp baktığımızda, avrupada vakalar çikmaya başladığında Turkiye yurt dışndan gelen her insana 14 gün karanatina uygulaması gerekirdi. Biz de ilk vaka çıktığında 14 gün sokağa çıkma yasağı ilan edip kim hastaysa evlerinden alip hastaneye götürecekti. Böylece bu işi 14 günde kontrol altina almış olurlardı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimse yazmıyor kustumu herkez cuma hızlı tavanin devamı gelirmiki az yüz guldursun çok düştü kagit

5. 14 kusurden gedı yıne gerı ayıp be

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    14 kusurden gedı yıne gerı ayıp be
    13310 boşluk bırakmıştı orayı aldılar..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    13310 boşluk bırakmıştı orayı aldılar..

hocam iş alıcıydı cuma satısa gectı

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam iş alıcıydı cuma satısa gectı
    spek oynuyordur. Bir yerden kazanıp tekrar alır..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 528/863 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •