Sayfa 555/863 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Yabanci takasi 4 milyonlardan 2 milyon kusurlere inmis.mal kimimde bilen varmi.4 milyonlara ne zaman cikmisti.maliyetleri kacti.acaba ciddi mal cikmak icin yapilmis bir tezgah olabilirmi blanco

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Yabanci takasi 4 milyonlardan 2 milyon kusurlere inmis.mal kimimde bilen varmi.4 milyonlara ne zaman cikmisti.maliyetleri kacti.acaba ciddi mal cikmak icin yapilmis bir tezgah olabilirmi blanco
    Valla dostum 22-23 lerden satmadık yüzde 30 kardaydik. Hadi orda mal çıktı burda ne yapıyor.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugün 14.30 dan az da olsa destek attım. Şirketin Ocak ve Şubat aylarında satışlarda geçen seneye göre bir sıkıntı yaşadığını düşünmüyorum. Hatta az da olsa satışları arttırmıştır. Önemli olan Mart ve Nisan aylarının nasıl geçtiğidir. Bu yıl 100 milyon ve üstü kara şimdiden razıyım. Kar payı dağıtmasını da beklemiyorum. YTD..

4. Su ykb nin robotunun ta ... koyayım. 150 bin alış 150 bin satış.
    Kağıdın corona virüsü bu.
    Maksat işlem olsun. Ho lara asagıdsn yukarıdan değsin.
    İlyas salman diyor ya filmde, bok ettin bayan. Aynı öyle.
    Bu spk nın bu robotlara birsey yapması kazım. Sen bireysel olarak yapsan bu işlemleri, isterse sana ceza jesebilir.
    Eeee yok mu bu robotun ruhsatta yazan ismi.

5.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Su ykb nin robotunun ta ... koyayım. 150 bin alış 150 bin satış.
    Kağıdın corona virüsü bu.
    Maksat işlem olsun. Ho lara asagıdsn yukarıdan değsin.
    İlyas salman diyor ya filmde, bok ettin bayan. Aynı öyle.
    Bu spk nın bu robotlara birsey yapması kazım. Sen bireysel olarak yapsan bu işlemleri, isterse sana ceza jesebilir.
    Eeee yok mu bu robotun ruhsatta yazan ismi.
    Maalesef bu yapı kredi robotu neredeyse tüm tahtalarda aynı sıkıntı. SPK bunlara bir dur demeli.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Bugün 14.30 dan az da olsa destek attım. Şirketin Ocak ve Şubat aylarında satışlarda geçen seneye göre bir sıkıntı yaşadığını düşünmüyorum. Hatta az da olsa satışları arttırmıştır. Önemli olan Mart ve Nisan aylarının nasıl geçtiğidir. Bu yıl 100 milyon ve üstü kara şimdiden razıyım. Kar payı dağıtmasını da beklemiyorum. YTD..
    Sermaye artırımı bekliyor musun?

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sermaye artırımı bekliyor musun?
    Bedelsiz bekliyorum. Yüzde konusunda fikrim yok.

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/838699
    Enver Çevik’in bazı hisseleri satılıyor. Klmsn neden yok. Cevabı bilen var mı?

Sayfa 555/863 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •