Sayfa 572/863 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Şu seviylerde tutsunlar 1 hafta
    Sonrasında golden cross gelecek kendisi gider zaten

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 16.93 kadar bastilar.farkindaysaniz surekli ayni tarz oynuyorlar bunda.bir gun tavan yapip ertesi gun kesin eksi oluyor.tabi sig hisse olmasi etken.birde mal daginik.ky elindede cok var.speklerde dadaniyo surekli.ondan iatikrarli bir fiyat yakalayamadi.yabanci satisida oldu 2 milyon lot fazla.onunda etkisi vardir.

3. enver show

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by baskan07 Yazıyı Oku
    enver show

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ohaaa.600 bin lot mal cikilmis 3 kurumdan.karsidakiler hepsi ky kurumlari.sok oldum valla.sabah satti bitti saniyorduk a1..o denizde damlaymis.niye bu kadar yuklu satis oldu acaba.eski yorumcular yaorumlarinizi alalim tecrubelerinizden faydalanarak??

6. İyi bi bedelsiz yapıp piyasadaki lot sayısını artırmalı yoksa böyle oyuncak olur

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

A1 capitalin elinde o kadar hisse yoktu. Bu kimin malını satıyor. İş kimin olduğu belli.
    Ben gün içi değil de gün sonuna bakarım. Hem fiyat hemde takasa..
    Bol kazançlar
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Gecmis yorumlari tam daha okuyamadim.son 8 aylik felan.ama kaba dusuncem.oncelikle hisse 4.65 gibi rakamlardan kisa zamanda 4 katlamis.eski maliyetlilerin 4 kati karla satmalari normal.bugunler icin demiyorum.23 gecememesi icin.fk olarak hala ucuz gorunsede hisse son 1 yildaki blanvo artisiyla ucuzladi.kendini ispatlamasi karin 1 seferlik degil surekli oldugunu ispatlamasi lazim.o zaman kalici yatirimcilar gelir.ucuz diye alinsa bu yil dusuk kar aciklasa bir anda atiyom 5 fk dan 15 fk cikar pahali kalir.bu yilda en az gecen seneki karkari yakalamaliki bu fiyatlardan guvenle bekleyelim.

Sayfa 572/863 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •