Sayfa 65/863 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Aynen , beğendiği hisselere bak akın yataş 10,20 fk ile işlem görüyor bu 5 bile değil pegasus %20-30 marjı var bunu beğeniyor bu yatırım kuruluşlarını anlamak ta zor
    Hiç kafa yormayada değmez.
    Bakın aracı kuruluşlarının hedef fiyat verdiği ucuz dedeği hisseler birde bakın klimasan çarpanlarına..
    Hele şu bilanço bir gelsin o zaman bizde yeni degerlememizi tekrar yaparız..
    Tekrar söylüyorum bu hareketler bizim bekledigimiz bilanço hareketi değil diye düşünüyorum..
    Bakalım az kaldı..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Hiç kafa yormayada değmez.
    Bakın aracı kuruluşlarının hedef fiyat verdiği ucuz dedeği hisseler birde bakın klimasan çarpanlarına..
    Hele şu bilanço bir gelsin o zaman bizde yeni degerlememizi tekrar yaparız..
    Tekrar söylüyorum bu hareketler bizim bekledigimiz bilanço hareketi değil diye düşünüyorum..
    Bakalım az kaldı..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O zaman bizim bilmediğimiz birşeyi biliyorlar belkide , tahtadakiler , ya 3. kar çok iyi gelecek veyahut bedelsiz

3.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    O zaman bizim bilmediğimiz birşeyi biliyorlar belkide , tahtadakiler , ya 3. kar çok iyi gelecek veyahut bedelsiz
    Aynen yoksa 9/10/11 TL den almadıkları hisseyi 16500 ort ile 1.4 milyon lot neden alsın...demekki daha çok gideri var..yani ederi..en basit piyasa değeri 1 milyar olsa hisse başına 25 TL eder...şimdilik tabiki..(borsada hem varlık hemde yarı karlılıga sahip olmayıp 1 milyar veya civarında çok hisse var..neden klimasan yarı fiyatında kalsin. Ne eksiğimiz var..)
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Bedelsiz olumlu yansımaz!
    Aksine olumsuz olur!

Yatırımcı için temettü önemli

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bedelsiz de bir nevi temettü değil mi , sonuçta kaynak şirkette kalıyor ama elimizdeki varlık artıyor , tabi bedelsiz oranı önemli en az bir %100 civarında yapmaları lazım başta fiyat düşer ama sonra toparlar , onun altı etki etmez

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Şirketin finansalları düzeldiği için en az 1 tl temettü vereceklerdir 2020 de bence

8. Bedelsiz haricinde , temettü de vereceklerdir yani

Sayfa 65/863 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •