Sayfa 693/863 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Sirket 78 ulkeye ihracat yapiyor yillik ortalama 50 milyon euro satis geliri var yurt disindan. ...euro oldu 8.50 tl ellerinde saglam stok var...solunum cihazi uzerinde calişsalar..fena olmaz..iskembe corbasini yapan kelle pacada yapar..bence...

Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Sirket 78 ulkeye ihracat yapiyor yillik ortalama 50 milyon euro satis geliri var yurt disindan. ...euro oldu 8.50 tl ellerinde saglam stok var...solunum cihazi uzerinde calişsalar..fena olmaz..iskembe corbasini yapan kelle pacada yapar..bence...
    Çok değerli bir yorum olmuş ama piyasa kokoreç istiyor gibi geldi bana. İşin bokunu çıkardılar.

3.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    Sirket 78 ulkeye ihracat yapiyor yillik ortalama 50 milyon euro satis geliri var yurt disindan. ...euro oldu 8.50 tl ellerinde saglam stok var...solunum cihazi uzerinde calişsalar..fena olmaz..iskembe corbasini yapan kelle pacada yapar..bence...
    Bu değerli bilgiler için teşekkürler
    Ben KEBAP istiyom KEBAP
    Belki bilanço pazartesiye kalmaz da bugün açıklar.
    Malum 6 aylıklar denetimden geçer , katakulli yapamazlar.
    Hiç kimse için al - sat - tut vs. vs. tavsiyesi kesinlikle DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Çok değerli bir yorum olmuş ama piyasa kokoreç istiyor gibi geldi bana. İşin bokunu çıkardılar.
    Yani abla iyi hoş diyosunda, yüksek kar aciklayan şirketler neden düşüyor? Bu düşüş sadece klimasani kötü bilancosu mu? Garan vakıf sudan ucuz olmus. 2005 te 5 liradan halka arz olan vakıf bugün kaç lira bir bak . Topyekûn bir saldırı var bariz .

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yani abla iyi hoş diyosunda, yüksek kar aciklayan şirketler neden düşüyor? Bu düşüş sadece klimasani kötü bilancosu mu? Garan vakıf sudan ucuz olmus. 2005 te 5 liradan halka arz olan vakıf bugün kaç lira bir bak . Topyekûn bir saldırı var bariz .

Değerli arkadaşım,

Bir kaç hafta bekleyelim istersen, bilanço ile daha rahat konuşuruz. Hisse bazında konuşmak, genele yönelik konuşmaktan daha kolay olur. Uygun görürsen, diğer şirketleri ilgili topiklerinde konuşalım. Mesela gusgr.

Klimasında işlerin iyi olmadığını biliyoruz, yurtiçi satışların yerlerde olduğunu aramızda bilmeyen var mı bilemiyorum... Bilmeyen varsa da gitsin en yakın bakkala yakalasın Efes, Cola, Pepsi satış elemanını sorsun bakalım bu sene kaç adet yeni soğutucu teslimatı yaptıklarını.....

Yabancı dediğimiz adamlar zaten Brezilya’lı Condor kendileriydi, firma sahibi. Baktı ki sezonda tüm siparişler Covid sebebiyle sıfır çekiyor, vurdu gitti malı.....

Sonuçta evet, şirket kötü değil, ama işler kötü.
    Gelecek sene 2. çeyrekte tekrar bir Global toparlanma söz konusu olabilirse ne ala.
    O zamana kadar bu hissede eğer ki spekülatif bir hareket olmayacaksa, hamallık yapılır diye düşünüyorum....

Bu arada bazı arkadaşlar gelip yalan yanlış mesajlar paylaşıyorlar, yok yabancı payı yüksekmiş, yok solunum cihazı üretimiymiş, yok hissede toplama amaçlı baskı varmış vs...

Lütfen dikkatli olmanızı, paylaşılan bilgileri filtrelemenizi önermek isterim.

Sevgiyle kalın, bol kazançlar...

6. Şöyle bir dolaşırken gözüm ilişti eski şirketime , serdar kazancının , hektoralın hala hissede olduğuna inanamadım , niye beklediğiniz bu kadar , şubatda çıkacaktınız bundan 20 li seviyelerdeyken 2019 son çeyrek açıklandığında , bu saatten sonra çok zor bu kolay toparlayamaz , 2020 2.çeyrek çok kötü gelecektir bunun geçen sene çok iyiydi halbuk , çok daha sarabilir bu aşağıya , serdar kazancı ve hektoral inşallah zarar etmemişsinizdir ,

7.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Şöyle bir dolaşırken gözüm ilişti eski şirketime , serdar kazancının , hektoralın hala hissede olduğuna inanamadım , niye beklediğiniz bu kadar , şubatda çıkacaktınız bundan 20 li seviyelerdeyken 2019 son çeyrek açıklandığında , bu saatten sonra çok zor bu kolay toparlayamaz , 2020 2.çeyrek çok kötü gelecektir bunun geçen sene çok iyiydi halbuk , çok daha sarabilir bu aşağıya , serdar kazancı ve hektoral inşallah zarar etmemişsinizdir ,
    Ben an itibariyle zarardayim. Sağlık olsun bekliycez.

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ben an itibariyle zarardayim. Sağlık olsun bekliycez.

Çıkarırsın inşallah zararını diyecem ama işin zor dostum , inşallah çok yoktur , bu borsada bir şirketide sahiplenmiyeceksin benim öğrendiğim bu , zamanı gelince kesip atacaksın , bol şans sana

Sayfa 693/863 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •