Sayfa 723/863 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Kimse yazmıyor. Birden yuzde 5 hacim tavan felan gelirse burası grafikciler hedefciler atmasyoncularla dolar ))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Kimse yazmıyor. Birden yuzde 5 hacim tavan felan gelirse burası grafikciler hedefciler atmasyoncularla dolar ))

Tavan falan gelmez klimasan zaten 3 TL den 23 e giderek yapması gereken tavanı yaptı. Ordan ky bin eline verdiler.
    Bu sefer totem olsun diye ben yazdım bakalım nolcek

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : hectoral; 02-11-2020 saat: 11:34.

3. bir atmasyon yapalım o zaman..ytd.

ytd..

4. Aynen dostum. Hisse bir yılda 4 liradan 23 tasıyıp patron 5 milyon lotu bosaltırdı. Zemin yaptı 2 yıl yuksek blanco. Biraz vergi odedi ama hisseleride fondaki 5 katına bosalttı. Hemen zarara döndü sonra. Parayıda dolarda 2 ye katladı. Bizim saflar hala gitimiyo diyo. Laaa baksanızye 3 yillik gecmise. Nerden nireeye gelmiş. Bundan sonra blanco önemli. Yıllık 100milyon karlara dönmezse temelden zayıf kalır bu fiyatlar
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Tavan falan gelmez klimasan zaten 3 TL den 23 e giderek yapması gereken tavanı yaptı. Ordan ky bin eline verdiler.
    Bu sefer totem olsun diye ben yazdım bakalım nolcek

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Aynen dostum. Hisse bir yılda 4 liradan 23 tasıyıp patron 5 milyon lotu bosaltırdı. Zemin yaptı 2 yıl yuksek blanco. Biraz vergi odedi ama hisseleride fondaki 5 katına bosalttı. Hemen zarara döndü sonra. Parayıda dolarda 2 ye katladı. Bizim saflar hala gitimiyo diyo. Laaa baksanızye 3 yillik gecmise. Nerden nireeye gelmiş. Bundan sonra blanco önemli. Yıllık 100milyon karlara dönmezse temelden zayıf kalır bu fiyatlar

Dönebilir, üretimin ciddi kısmı buraya kayabilir ben olsam öyle yaparım yan arsayı da aldı büyüt tesisis bas bas gönder afrikaya, rusyaya. İzleyelim, tekrar poz aldım yine orta vade ucuz kaldığı inancındayım.

6. Yıllık kâr 100 milyon gelse :
    100/39,6= 2,52 hisse başı kâr. Hisse fiyatı bu seviyede kalsa :
    14/2.52= 5,5 fk değeri olur. Fakat yıllıkta 100 milyon kâra ulaşabileceği fark edilirse hisse fiyatı bu seviyede kalmaz.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Yıllık kâr 100 milyon gelse :
    100/39,6= 2,52 hisse başı kâr. Hisse fiyatı bu seviyede kalsa :
    14/2.52= 5,5 fk değeri olur. Fakat yıllıkta 100 milyon kâra ulaşabileceği fark edilirse hisse fiyatı bu seviyede kalmaz.

Önümüzdeki sene dolar düşer mi? Düşmezse bu kurla piyasalar düzelince bu fabrika çok değişik karlar getirebilir.

8. 2020 yılı için kâr tahminim 60 ila 85 milyon arasında.

Sayfa 723/863 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •